w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 176
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6375 dni

QCopy 1.0.2


QCopy to program, dzięki któremu w wygodny sposób zaplanujemy proces kopiowania dowolnej ilości plików zarówno lokalnie, jak i z wykorzystaniem sieci, do których podłączony jest komputer, na którym pracujemy. Stworzony schemat można w każdej chwili uruchomić i śledzić jego postęp, mając do dyspozycji możliwość jego pauzowania czy zatrzymania.

Dużym plusem programu jest jego prostota obsługi. Wystarczy bowiem z wykorzystaniem metody "przeciągnij i upuść" umieścić odpowiednie dokumenty na oknie programu, aby automatycznie zostały zakolejkowane do skopiowania do podanej lokalizacji. Co ważne, przed rozpoczęciem procesu kopiowania nie jesteśmy ograniczeni tylko do jednego przeciągnięcia plików z jednej lokalizacji na dysku. Do kolejki można dokładać pozycje dowolną ilość razy.

Uruchomiony proces kopiowania na bieżąco informuje nas o swoim postępie, wskazując, który w danej chwili plik jest analizowany. Pokazywany jest również czas pracy aplikacji oraz aktualna szybkość transferu, co może okazać się przydatne szczególnie w przypadku przesyłania danych sieciowo, aby przeanalizować, czy narzędzie wykorzystuje całą możliwą przepustowość naszego łącza. Na plus należy zaliczyć również możliwość zapisania wybranej kolejki jako szablonu do pliku. Można to wykorzystać na przykład do wykonywania backupu konkretnych dokumentów, które często modyfikujemy. Wówczas po załadowaniu schematu, jednym kliknięciem skopiujemy ich najnowsze wersje do lokalizacji docelowej.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 3.5 SP1 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
QCopyQCopy 1.0.2
Wersja stabilna
2.72 MB | 2014-06-20

Ilość pobrań: 84 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
QCopy