w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 132
Wszystkich postów: 904513
Wszystkich tematów: 127586

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6749 dni

SurDoc 2.0.9


SurDoc jest przyjaznym w obsłudze programem pozwalającym na wykonywanie kopii zapasowych danych z komputera w internetowej chmurze. Pozwala przy tym na wskazanie jedynie niektórych plików, a nie całych katalogów, a dodawana podczas instalacji opcja do kontekstowego menu, umożliwia szybsze korzystanie z możliwości oferowanych przez program.

Na uwagę zasługuje ilość miejsca, którą otrzymuje każdy tak zwany "darmowy" użytkownik usługi. Jest to aż 100GB, które w łatwy sposób można rozszerzyć aż do terabajta. Aby tak się stało, konieczne jest aktywne korzystanie z konta przez użytkownika. Każde polecenie nowego użytkownika usługi, wspomnienie o SurDoc w poście w serwisie społecznościowym lub "polubienie" oficjalnego kanału producenta w takim serwisie skutkuje przypisaniem do konta użytkownika kolejnych 10GB miejsca. Możliwe jest również zwiększanie pojemności konta po jednym gigabajcie - poprzez udostępnianie plików i katalogów przyjaciołom lub członkom rodziny.

Obsługa aplikacji dekstopowej nie powinna nikomu przysporzyć trudności. Ustawienia programu dodatkowo pomagają dostosować zachowanie aplikacji do wymogów użytkownika oraz parametrów sieci, z której korzysta. Warto dodać, iż część uwierzytelniania w programie została zintegrowana z kilkoma serwisami społecznościowymi, dzięki czemu możemy się w niej logować z wykorzystaniem danych z tych serwisów.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android.

Wymagania!
Instalacja programu wymaga połączenia z Internetem. Aby skorzystać z możliwości oferowanych przez aplikację, konieczne jest stworzenie darmowego konta użytkownika usługi. Proces ten wymaga podania adresu e-mail oraz hasła do konta. Tymi samymi danymi użytkownik ma możliwość logowania się nie tylko poprzez desktopową aplikację, ale również przeglądarkę internetową bez konieczności posiadania programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SurDocSurDoc 2.0.9
Wersja stabilna
2 MB | 2014-05-01
przejdź SurDoc dla Android

Ilość pobrań: 133 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
SurDoc