w
googluj

SurDoc 1.3.8.0


ico
Surdoc jest „chmurą” osadzoną w przestrzeni internetowej, która jest niczym innym jak kopią zapasową posiadanych przez nas dokumentów na komputerze i urządzeniach mobilnych. Producenci udostępniają darmową, 12-miesięczną wersję programu, natomiast po upłynięciu roku to już od zaangażowania użytkownika (oraz jego znajomych) zależy, czy w dalszym ciągu będzie korzystał z usługi bez opłat. Ale po kolei…

Aplikacja działa na podobnej zasadzie co znane chyba wszystkim serwisy jak Dropbox czy Dysk Google, jednak oferuje zdecydowanie większą przestrzeń, bo aż 100 GB. Producenci chwalą się patentem TruPrivacy™, który tworzy przepaść w bezpieczeństwie przechowywania plików pomiędzy Surdoc, a popularnymi pozycjami na rynku. Zastosowane rozwiązania gwarantują pełną prywatność w utworzonej „chmurze” do której, jak zapewniają autorzy, nikt niepożądany nie będzie miał technicznej możliwości zajrzeć. Kolejną innowacją zaproponowaną w programie jest technologia VisiDoc™ znacząco wpływająca na wygodę przeglądania dokumentów.

Ponadto, Surdoc automatycznie synchronizuje posiadaną muzykę, zdjęcia, dokumenty itd. oraz tworzy kopię bezpieczeństwa plików z wszystkich urządzeń do „chmury”. Bezpośrednio z aplikacji użytkownik może przekazać dowolny plik za pośrednictwem wbudowanych narzędzi, jak choćby maila czy portali społecznościowych.

Wracając do kwestii odpłatności za korzystanie z aplikacji, faktycznie jest ono bezpłatne, natomiast jeśli po 12 miesiącach użytkownik nie jest skory do zaglądania w portfel musi zachęcić swoich przyjaciół do stworzenia własnej „chmury”. W ten sposób nie tylko zapewni sobie kolejny darmowy rok, ale i powiększy pojemność własnego konta (10 GB za każde przedłużenie).

Podsumowując, Surdoc jest z pewnością poważną konkurencją dla znanych już rozwiązań choćby przez pryzmat pojemności, funkcjonalności i obiecanego patentami bezpieczeństwa, choć w przypadku ostatniego pozostaje nam tylko wierzyć w skuteczność zastosowanych rozwiązań.
Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SurDocSurDoc dla Android
2015-04-03
przejdź SurDoc dla Windows

Ilość pobrań: 16 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SurDoc