w
googluj
pl

BartVPN 1.0.170


ico
BartVPN to aplikacja wydana na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która umożliwi anonimowe surfowanie po internecie oraz dostęp do zablokowanych treści (np. z przyczyn geograficznych). Jest banalnie prosta w obsłudze i nie musisz nawet wiedzieć, co to znaczy VPN. Wiedz jednak, że program dostępny jest też dla komputerów stacjonarnych z systemami Windows i Mac.

Po uruchomieniu aplikacji będziemy mieć do dyspozycji opcje wersji płatnej i darmowej; darmowa to Free Trial. Po jej wyborze znajdziemy się w interfejsie. Wersja darmowa daje dostęp przez 3 dni. Możliwe jest przedłużenie tego okresu. Musimy przejść do opcji i wybrać "Get 3 days for free", a więc prośbę o otrzymanie możliwości korzystania z programu przez 3 dni. Jaki jest warunek? Jeżeli posiadamy konto na Facebooku i udostępnimy aplikację, to wtedy otrzymamy te 3 kolejne darmowe dni.

Aktywowanie sieci prywatnej polega na zmianie stanu przełącznika z pozycji OFF na ON i możemy to zrobić już z ekranu startowego aplikacji; do sterowania tą podstawową funkcją oddano nam też widżet o wymiarze 1x1, który można umieścić na pulpicie. Druga zakładka aplikacji dostarcza informacje o obecnej lokalizacji oraz dostępnych serwerach (mamy nazwę kraju i miasto). Ostatnia zakładka umożliwia naniesienie kilku zmian w funkcjach; można np. wstrzymać połączenie po wygaszeniu ekranu. Co ciekawe, możliwe jest połączenie aplikacji z Google+ i odblokowywanie osiągnięć. Po zalogowaniu się do usługi będziemy mogli przejrzeć 23 wyzwania.

Uwaga!
Wersja darmowa działa tylko przez 3 dni; możliwe jest zdobycie kolejnych 3 dni po udostępnieniu aplikacji przez Facebooka. Dostępna jest też wersja programu dla systemu Windows.

Ograniczenia!
Możliwy jest zakup wersji Premium. Dostęp 7-dniowy kosztuje 4,17 zł, ale są też inne plany.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Trial (testowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
BartVPNBartVPN dla Android
2015-06-09
przejdź BartVPN dla Windows

Ilość pobrań: 623 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
BartVPN