w
googluj

Skytale 1.1


ico
Skytale to aplikacja wydana na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android, dzięki której będziesz mógł przesyłać zaszyfrowane SMS-y oraz e-maile. Sam ustalisz hasło, które będzie znał tylko adresat - adresat musi mieć Skytale, aby wpisać w nim hasło. Jak zapewnia producent, nikt inny nie będzie w stanie odczytać sporządzonej przez program wiadomości.

Korzystanie ze Skytale jest dziecinnie proste i to nawet w sytuacji, gdy niemal nie znamy języka angielskiego, który jest językiem interfejsu. Po uruchomieniu aplikacji w polu formularza "Type your message here" wpisujemy wiadomość, którą chcemy wysłać. Następnie naciskamy ikonę w prawym górnym rogu, aby przejść do tworzenia hasła. Podajemy je w polu "Type password here", przy czym możemy zobaczyć wpisywane znaki zamiast kropek, gdy zaznaczymy pole "Show password". Ponownie zatwierdzamy krok przez tapnięcie w ikonę w prawym górnym rogu interfejsu. Ostania rzecz do zrobienia to zdecydowanie o sposobie przesyłu wiadomości. Wiadomość Skytale może być przesłana jako SMS, e-mail, ale może być też skopiowana do schowka (Clipboard). Po wybraniu jednej z dwóch pierwszych opcji wyskoczyć może okienko pozwalające na doprecyzowanie aplikacji, którą chcemy użyć.

W ustawieniach Skytale można m.in. wybrać pomijanie ostatniego z trzech kroków i ustawić bezpośrednie przechodzenie do wysłania SMS-u albo e-maila. Aplikacja oferuje m.in. sprawdzenie sporządzonych wiadomości; w tym celu należy po naciśnięciu sprzętowego przycisku MENU wybrać "Check clipboard", a następnie podać hasło. Aby wyczyścić schowek z wiadomości, należy wybrać "Clean clipboard".

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
SkytaleSkytale dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 14 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Skytale