w
googluj

Authy 23.2.8


ico
Bezpieczeństwa nigdy nie za wiele, a w przypadku rozmaitych usług internetowych dbanie o ochronę swoich danych i ich nienaruszalność okazuje się bardzo ważna i nierzadko konieczna do komfortowego korzystania z nich. Warto zatem skorzystać z różnego rodzaju programów, które pozwalają na dodatkowe zabezpieczenie swoich kont i pieczołowite określenie warunków dostępu. W tym celu znakomicie sprawdzi się Authy.

Aplikacja ta pozwala na wdrożenie tak zwanej podwójnej autoryzacji, umożliwiając rozszerzenie procedury logowania się do wybranej usługi za pomocą specjalnych kodów, otrzymywanych na telefon za pomocą SMS-a bądź wiadomości e-mail. Konfiguracja tego narzędzia jest bardzo prosta i wymaga od nas jedynie podania numeru telefonu oraz adresu mailowego – co ważne, za przychodzące powiadomienia i kody nie płacimy ani grosza. Authy współpracuje z większością popularnych serwisów społecznościowych i usług internetowych – wśród nich znajduje się m. in. Facebook, Twitter, Picasa, Evernote, Gmail czy Dropbox. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że wpisywanie kombinacji liter i cyfr możemy zastąpić poprzez skanowanie kodu QR wyświetlane na ekranie w trakcie logowania się do usługi np. na komputerze PC.

W razie zablokowania dostępu do usługi bądź awarii sprzętu z którego korzystamy aplikacja umożliwia także zaplanowanie automatycznych backupów – dzięki nim możemy być pewni, że wszystkie nasz dane pozostaną nienaruszone. Program został udostępniony w języku angielskim.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
AuthyAuthy dla Android
2018-09-04

Ilość pobrań: 3 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Authy