w
googluj

Steganos Online Shield VPN 2.0


ico
Ochrona swoich danych i prywatności w tak newralgicznych punktach jak ogólnodostępne hot spoty Wi-Fi to podstawa – nierzadko w popularnych miejscach, takich jak restauracje, galerie handlowe czy różnego rodzaju miejscach publicznych dochodzi do ataków na urządzenia mobilne polegających na śledzeniu poczynań w sieci czy wykradaniu haseł dostępowych, numerów PIN czy innych, koniecznych do codziennej pracy informacji. W skutecznej ochronie z pewnością pomoże nam Steganos Online Shield VPN – program przeznaczony dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android.

Aplikacja renomowanej firmy Steganos umożliwia ochronę posiadanych danych poprzez specjalny mechanizm szyfrujący dane, dzięki któremu żadne maile czy rozmowy poprzez komunikatory, jak również nasze działania w sieci nie przedostaną się w niepowołane ręce. Dodatkowo program stosuje zaporę blokującą potencjalne próby ataków i uniemożliwiającą zagnieżdżenie się różnorodnych robaków czy modułów szpiegowskich w wewnętrznej pamięci urządzenia mobilnego.

Za pomocą bardzo prostego modułu możemy w każdej chwili sprawdzić, ile i jakie urządzenia korzystają z tej samej sieci Wi-Fi, dzięki czemu zminimalizujemy potencjalne zagrożenie sprawdzając, komu możemy zaufać. Dodatkowym udogodnieniem tego programu jest fakt, że za jego pomocą możemy także obejrzeć materiały wideo objęte blokadą regionalną – Steganos Online Shield VPN omija te zabezpieczenia i daje szansę uzyskania dostępu do filmów bez najmniejszego problemu. Zaletą aplikacji jest również mała konsumpcja baterii. Aplikacja została udostępniona za darmo w języku angielskim.

Ograniczenia!
Darmowa wersja pozwala na zaszyfrowanie 500 MB danych miesięcznie - zniesienie limitu wiąże się z koniecznością wykupu płatnej subskrypcji miesięcznej lub rocznej. Jej wykup pozwala także na pozyskanie pełnej wersji tego programu przeznaczonej na system Windows.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Steganos Online Shield VPNSteganos Online Shield... dla Android
2017-02-10

Ilość pobrań: 49 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Steganos Online Shield VPN