w
googluj

Smart Phone Lock 1.2.5


ico
Smart Phone Lock jest to aplikacja dostępna na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android, która zapewnić może nam sprytny sposób tworzenia dynamicznego kodu PIN używanego na ekranie blokady. Jak? Otóż zmienia ona kod PIN na taki, który jest ściśle związany z obecnym czasem: godziną i minutą. Inaczej mówiąc, jeśli teraz jest godzina 19:01, Twój PIN potrzebny do odblokowania urządzenia to 1901.

Problem pojawia się jednak wtedy, gdy ktoś zdobędzie nasze urządzenie i będzie wiedział, że istnieją takie aplikacje, jak Smart Phone Lock. Czy jest na to rada? Tak, i jest to dobra rada: trzeba nie tylko korzystać z głównej funkcji, ale i z funkcji dodatkowych, tzw. modyfikatorów. Aplikacja udostępnia 2 modyfikatory:
• pierwszy umożliwia określenie liczby do 60, która oznacza minuty, które trzeba będzie odliczyć bądź dodać do aktualnego czasu; przykładowo, jeśli ustalimy -37, wtedy nasz PIN o godzinie 19:01 to 18:24,
• drugi umożliwia odwrócenie cyfr w aktualnym czasie, więc nasz PIN o godzinie 19:01 to 1091.

Program udostępnia też funkcję ustalania kodu PIN na podstawie daty. Jeśli dziś jest 11 sierpnia 2014 roku, wtedy w formacie aplikacji (dzień/miesiąc/rok) będzie to 110814. Powyższe modyfikatory można tu też używać.

Na koniec dodajmy, że można usunąć ikonę aplikacji z launchera; aby uruchomić aplikację będzie trzeba wybrać w telefonie numer 1234 i tapnąć na dzwonienie. W razie 6-krotnego złego podania kodu, trzeba będzie podać PIN bazowy, określany w trakcie konfiguracji aplikacji. Dostępna jest też bardziej zaawansowana metoda odzyskiwania kodu. Aplikacja wymaga uprawnień administratora urządzenia i opcję tę będzie trzeba włączyć po pierwszym jej uruchomieniu.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy na ekranie blokady, gdy jesteśmy online.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Smart Phone LockSmart Phone Lock dla Android
2018-11-19

Ilość pobrań: 200 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Smart Phone Lock