w
googluj
pl

Keeper 14.3.3.4


ico
Keeper to aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która umożliwia przechowywanie plików, danych osobistych i haseł w specjalnym sejfie: sejfie elektronicznym. Jeśli chodzi o kluczową cechę, czyli bezpieczeństwo, to program korzysta z szyfrowania o najwyższym możliwym standardzie: wojskowym. Umożliwia automatyczne wpisywanie haseł na stronach internetowych i szybkie do nich logowanie. Służy temu specjalna ikona kłódki Keepera - po jej naciśnięciu nastąpi uzupełnienie pól formularza. Ma generator silnych haseł. Co ważne: jest multiplatformowa. Pobrać można oddzielny program np. dla systemu Windows. Dostępna jest też jako rozszerzenie dla przeglądarek internetowych (Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer) i pozwala na szybkie logowanie się na stronach internetowych z sejfu danych aplikacji Keeper. Dostępna jest też m.in. jako aplikacja internetowa w witrynie KeeperSecurity.com. Keeper jest wszędzie.

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji należy się do niej zalogować (taka jest zresztą oczywista procedura przy każdym uruchamianiu Keepera), a jeśli nie mamy konta, to możemy je założyć. To szybkie: wystarczy podać adres e-mail oraz ustalić swoje hasło do konta. W następnym kroku ponownie musimy ustalić hasło, ale inne hasło, zwane hasłem głównym, które będzie wymagane, gdy następnym razem będziemy uruchamiać aplikację. Na wszelki wypadek można wybrać jedno z pytań zabezpieczających dla hasła.

Keeper używany jest przez miliony osób na świecie i jest bardzo dobrze oceniany. Jeśli więc szukamy sejfu na swoje dane - polecamy wypróbowanie Keepera, bo jest prosty w obsłudze, spolszczony, a wersja próbna działa wystarczająco długo, by przekonać się czy jej idea nam odpowiada.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem keepersecurity.com - dostępna jest też samodzielna aplikacja dla systemu Windows czy jako wtyczka do przeglądarek internetowych.

Ograniczenia!
Szyfrowane przechowywanie danych w chmurze, synchronizacja oraz wykonywanie kopii zapasowej są bezpłatne przez 30 dni, a po ich upływie konieczne jest wykupienie abonamentu, który trwa rok: na jedno urządzenie kosztuje on 9,99 $, a na nieograniczoną liczbę urządzeń - 29,99 $.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Trial (testowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
KeeperKeeper dla Android
2019-06-29
przejdź Keeper dla Windows

Ilość pobrań: 55 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Keeper