w
googluj
pl

Keeper 14.10.0


Keeper to program, dzięki któremu w wygodny i czytelny sposób stworzymy katalog haseł i adresów do kont użytkowników internetowych serwisów, który następnie może być przechowywany w chmurze, w postaci zaszyfrowanej. Podczas tworzenia kolejnych wpisów w menadżerze, możliwe jest nie tylko uzupełnianie kolejnych rubryk gotowymi już danymi, ale również generowanie nowych haseł pseudolosowych, co może okazać się przydatne w sytuacji, w której potrzebować będziemy nowego, skomplikowanego (a przez to bezpiecznego) hasła do dowolnego serwisu w Internecie.

W programie duży nacisk został położony na bezpieczeństwo, co widoczne jest nie tylko w zastosowanych technologiach szyfrowania danych (prywatny klucz szyfrowania, kodowanie AES-256, nowoczesne generatory kluczy i haseł), ale również w działaniu samej aplikacji, której podstawowym mechanizmem zabezpieczającym jest konieczność logowania użytkownika oraz opcja automatycznego zakańczania sesji po ustalonym czasie bezczynności. Szczegóły działania tego mechanizmu kontrolowane są z poziomu ustawień, w których, prócz opcji związanych z bezpieczeństwem naszych danych, znajdziemy również miły dodatek pod postacią możliwości wyboru jednego z kilku motywów kolorystycznych interfejsu programu.

Podczas przeglądania zapisanych w menadżerze pozycji, każdą z nich w dowolnym momencie, jednym kliknięciem myszy możemy skopiować do schowka. Jest to znakomite rozwiązanie, znacznie przyśpieszające proces logowania się do rzadko używanych przez nas kont użytkowników, do których danych uwierzytelniających zwyczajnie nie pamiętamy, a w normalnym przypadku musielibyśmy kopiować je kilkukrotnie ręcznie, by uzupełnić nimi formularz.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android, a także w formie aplikacji interfejsu Modern UI oraz rozszerzenie do większości popularnych przeglądarek internetowych.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania; po tym czasie, aby korzystać z zapisywania danych w chmurze, należy wykupić dodatkowy abonament. Prowadzenie lokalnej bazy pozostaje darmowe.

Wymagania!
Keeper wymaga darmowego konta użytkownika, które założyć można bezpośrednio z programu.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski interfejsu, po pierwszym uruchomieniu programu należy wejść w "Settings", a następnie z drugiej w kolejności rozwijanej listy wybrać język polski. Zmiany zostaną wprowadzone bez konieczności resetowania programu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Keeper



Keeper 14.10.0
Wersja stabilna
91.7 MB | 2020-01-08
przejdź Keeper dla Android

Ilość pobrań: 397 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Keeper