w
googluj

SterJo Strong Password Generator 1.0


SterJo Strong Password Generator to nieduży program do tworzenia bezpiecznych haseł i kluczy (również masowo – maksymalnie 1000 za jednym razem). Aplikacja generuje losowe ciągi znaków, zgodnie z przyjętymi założeniami. Może okazać się przydatnym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników, którzy muszą posługiwać się maksymalnie bezpiecznymi hasłami, zaś samemu nie czują się na siłach, by wymyślić dostatecznie skomplikowany ciąg znaków.

Program jest prosty w obsłudze, a jego interfejs składa się w zasadzie tylko z jednego okienka. Aby wygenerować nowe hasło, konieczne będzie w pierwszej kolejności zaznaczenie opcji, które wpłyną na zawartość generowanego ciągu znaków. Możemy tu skorzystać z uwzględniania małych oraz dużych liter, cyfr oraz znaków specjalnych z zakresu ASCII (chodzi o na przykład o symbole znaku zapytania lub procentu). Kolejny krok to wskazanie długości, jaką ma mieć tworzone hasło. Maksymalna wynosi 64 znaki. Aby utworzyć nowe hasło nie pozostaje już nic innego, jak uruchomić algorytm. Nowe hasło generowane jest błyskawicznie i wyświetlane w okienku poniżej. Stąd można skopiować je do schowka, by wykorzystać w innej aplikacji.

Wygodny może okazać się także tryb tworzenia wielu haseł jednocześnie. Można w nim utworzyć jednocześnie aż tysiąc haseł. Tutaj również szybkość działania stoi na najwyższym poziomie – nawet jeśli zażyczymy sobie utworzenie maksymalnej liczby haseł, o maksymalnej długości i z uwzględnieniem wszystkich typów znaków, cały proces zajmie najwyżej kilka sekund. Miłym dodatkiem w programie jest także opcja generowania kluczy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SterJo Strong Password GeneratorSterJo Strong Password Generator 1.0
Wersja stabilna
0.97 MB | 2017-03-11

Ilość pobrań: 171 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SterJo Strong Password Generator