w
googluj
pl

Enpass 6.6.1.809


Enpass to prosty w obsłudze, polskojęzyczny menadżer haseł i loginów oraz innych poufnych informacji (na przykład danych dokumentów tożsamości, zestawień finansowych, notatek, numerów licencyjnych oprogramowania i innych). Charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dużą ilością pól, które możemy uzupełnić dla każdego zapamiętywanego elementu, co pozwala szczegółowo opisać każdy z nich. Przykładem może być zapamiętywanie danych logowania do internetowego forum: prócz loginu, hasła oraz adresu witryny, zapisać tu możemy także pytanie bezpieczeństwa wraz z odpowiedzią, numer telefonu (np. do administratora forum), notatkę, a także dodatkowe pola, którymi można samodzielnie zarządzać.

Na uwagę zasługuje interfejs programu, który jest minimalistyczny i bardzo czytelny, ale jednocześnie średnio atrakcyjny wizualnie – może nieco przeszkadzać duża monotonia kolorystyczna. Jest to jednak kwestią gustu, a brak ozdobników w programie dotyczącym bezpieczeństwa (kiedy treść musi być maksymalnie przejrzysta) można zrozumieć. Pomijając konieczność utworzenia głównego hasła do programu (przy pierwszym uruchomieniu), aby dodać do pamięci nowy wpis, wystarczy po lewej stronie ekranu wybrać odpowiednią kategorię, czasem również podkategorię, i przystąpić do wypełniania formularza. Niezależnie od typu zapisywanych danych, dostępnych pól jest naprawdę sporo, ale najczęściej wymagane jest podanie tylko kluczowych z nich; nie jesteśmy więc zmuszani do spędzania mnóstwa czasu na wypełnianiu opcji, kiedy tego nie potrzebujemy.

Zapisane już informacje są dostępne z poziomu menu głównego. Poruszać się po nich można korzystając ponownie z podziału na kategorie lub korzystając z „ulubionych” elementów. Stąd również, przy pomocy dedykowanych ikon, możliwe jest łatwe edytowanie dowolnego wpisu oraz przejście do preferencji.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry oraz dla interfejsu Modern systemu Windows.

Wymagania!
W przypadku systemu Windows XP, konieczna jest instalacja dodatku Service Pack 3.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (6 głosów)

Strefa Download programu
EnpassEnpass 6.6.1.809
Wersja stabilna
52.2 MB | 2021-03-25
przejdź Enpass dla Android

Ilość pobrań: 665 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Enpass