w
googluj

SuperEasy Password Manager Free 1.0.0.30


SuperEasy Password Manager Free to darmowa wersja programu do przechowywania loginów i haseł (a dodatkowo również prywatnych notatek). Jest to ciekawa propozycja, która cechuje się nowoczesnym interfejsem, bogato uzupełnionym o poradniki, mogące ułatwić poruszanie się po aplikacji, głównie początkującym użytkownikom. Podobnie, jak w wielu propozycjach konkurencyjnych, dostęp do wszystkich zapisanych w programie danych logowania chroniony jest jednym, głównym hasłem, dzięki czemu nie mamy potrzeby pamiętania wielu innych, często bardziej skomplikowanych. Jest ustawiane jest przez użytkownika przy pierwszym uruchomieniu programu.

Wszystkie zapisywane w programie informacje mogą być przez nas łatwo zarządzane, dzięki wykorzystaniu tematycznego podziału. Możemy przy jego pomocy w jednym miejscu skupić notatki, hasła stron internetowych czy innych aplikacji. Znacznie przyśpiesza to proces znajdowania odpowiedniego loginu i hasła przy kolejnym korzystaniu z programu. Podczas tworzenia nowych zapisów, użytkownik ma możliwość skorzystania z generatora haseł, który przyjmuje dodatkowe parametry, co pozwoli dostosować hasło do wymagań danej witryny internetowej.

Podobnie podczas zapisywania własnego hasła, odpowiedni algorytm przelicza jego skomplikowanie, informując nas o "jakości" wpisanego ciągu znaków w formie procentowej oraz kolorystycznej. Warto zasugerować się przedstawionymi wynikami i dodać do hasła dodatkowe znaki, jeśli sugerowane przez program bezpieczeństwo jest bez tego zbyt niskie.

Uwaga!
Przez pierwsze 30 dni program działa na bazie licencji trial. Tylko w tym okresie możliwe jest wykupienie płatnej wersji aplikacji i wprowadzenie odpowiedniego kodu. Po 30 dniach testowych, program przechodzi w tryb darmowy, który jest mniej funkcjonalny.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu pozwala zapamiętać maksymalnie 15 haseł oraz informacje jednego identyfikatora.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
SuperEasy Password Manager FreeSuperEasy Password Manager Free 1.0.0.30
Wersja stabilna
14.13 MB | 2016-02-18

Ilość pobrań: 286 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SuperEasy Password Manager Free