w
googluj

SterJo Wireless Key Generator 1.0


SterJo Wireless Key Generator – program do tworzenia haseł zgodnych z konkretnym szyfrowaniem, by wykorzystać je później (przynajmniej zgodnie z założeniem) jako klucz dostępu do sieci bezprzewodowej w routerze. Pozwala stworzyć klucze WEP, WPA, WPA2 o różnych długościach lub całkowicie samodzielnie ją zdefiniować. Podczas tworzenia hasła użytkownik ma możliwość ręcznego zdecydowania, czy w jego treści mają zostać również uwzględnione symbole z zakresu ASCII (czyli na przykład znaki przestankowe). Wygenerowane hasło można łatwo skopiować do schowka, a nawet wyświetlić w formie szesnastkowej (HEX).

Aby stworzyć nowe hasło, po uruchomieniu programu konieczne będzie wskazanie standardu, w jakim chcemy aby pracował nasz klucz. Mowa tu o wyborze spomiędzy WEP, WEP2 lub WPA, a następnie długości dostępnych haseł (co przekłada się na liczbę bitów klucza). Samodzielnie tworzone klucze mogą mieć długość maksymalnie 63 znaków. Warto dodać, że cały proces generowania nowej kombinacji jest praktycznie błyskawiczny, zatem z aplikacji w praktyce można korzystać w dowolnej chwili bez obaw, że konieczne będzie oczekiwanie na wynik.

W programie zabrakło niestety możliwości jednoczesnego generowania kilku haseł (na przykład gdy dysponujemy kilkoma sieciami w firmie i chcielibyśmy zabezpieczyć je różnymi kombinacjami znaków). Szkoda, ponieważ w swoich innych, miejscami bliźniaczych aplikacjach, producent często udostępnia taką możliwość. W tym przypadku będziemy jednak mogli jednorazowo stworzyć tylko jedną kombinację.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
SterJo Wireless Key Generator



SterJo Wireless Key Generator 1.0
Wersja stabilna
0.97 MB | 2017-02-14

Ilość pobrań: 196 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SterJo Wireless Key Generator