w
googluj

SterJo Browser Passwords 1.7


SterJo Browser Passwords to program do odczytywania zapomnianych haseł, z których korzystamy w Internecie, z plików przechowywanych lokalnie przez przeglądarki internetowe. Aplikacja współpracuje z Chromem, Firefoxem, Operą oraz Edgem. Analizując instalacje przeglądarek, dociera do ich plików lokalnych, w których przechowywane są dane logowania, z których korzystamy przeglądając Sieć (i zapisując hasła). Program pozwala tym samym przypomnieć sobie hasła, których dawno nie używaliśmy (bo w praktyce zawsze logowani jesteśmy automatycznie i nie zwracamy na to większej uwagi).

Program jest jednym z prostszych w obsłudze, z jakimi można mieć do czynienia. Wystarczy go uruchomić, a aplikacja automatycznie zajmie się resztą: przeskanuje komputer w poszukaniu lokalizacji, w których zainstalowane są przeglądarki, a następnie przeglądnie ich zawartość, aby potem wyświetlić na liście wszystkie zebrane informacje. Należy do nich wskazówka, z której przeglądarki pochodzi dany wpis, adres strony, której dotyczy, a następnie login oraz hasło. Każdy wiersz można z tego miejsca skopiować do schowka, ale nie znajdziemy tu niestety możliwości eksportu wszystkich danych do zewnętrznych plików, ani też funkcji związanych z wydrukiem.

Aplikację należy pochwalić za szybkość działania. W zasadzie niezależnie od liczby przeglądarek i danych, które musi zebrać, lista tworzona jest niemal błyskawicznie i z pewnością okaże się przydatna dla większości zapominalskich osób. Warto przy tym zwrócić uwagę jak łatwo jest wydobyć z przeglądarki tego typu informacje z poziomu aplikacji zainstalowanej na komputerze.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
SterJo Browser PasswordsSterJo Browser Passwords 1.7
Wersja stabilna
2.3 MB | 2020-05-07

Ilość pobrań: 317 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SterJo Browser Passwords