w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 138
Wszystkich postów: 904515
Wszystkich tematów: 127586

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6755 dni

Metatogger 7.1.1.0


Metatogger – zaawansowany program do edycji metadanych plików muzycznych, wyróżniający się przede wszystkim obsługą ciekawego zestawu plików (w tym formatów bezstratnych): MP3, FLAC, Ogg Vorbis, WMA i M4A oraz świetnym interfejsem wpisującym się w stylistykę Windows 10 (wykorzystana została wygodna wstążka wizualnie przypominająca tę z Microsoft Office’a). Program umożliwia edycję wszystkich dostępnych tagów, począwszy od wykonawców i tytułów, poprzez grafiki okładek i tempo utworu, na tekście piosenki (który może zostać automatycznie wyszukany) kończąc.

Obsługa jest bardzo prosta, głównie za sprawą wspomnianego już, udanego interfejsu, do którego zdążyliśmy przywyknąć głównie dzięki Office’owi, ale później również masie innych aplikacji oraz samego systemu Windows. Wszystkie funkcje znajdują się na wygodnej wstążce w górnej części, której duże ikony i podpisane tekstowo funkcje każdego zadowolą. Główna część obszaru roboczego to lista zaimportowanych do edycji plików. Mogą to być wybrane tylko utworu, ale również całe katalogi (import pozwala na jednoczesne wybieranie kilku plików). Na środku wyświetlane są aktualne meta dane, z kolei po lewej stronie mamy możliwość grupowej ich edycji na kilka sposobów, co wybieramy przełączając niewielkie karty.

Godna uwagi jest opcja pozwalająca zdecydować, czy chcemy bezwzględnie zmieniać wszystkie edytowane dane (czyli również nadpisać już istniejące), czy tylko uzupełnić brakujące pola w niektórych utworach. Podczas naszych testów znakomicie sprawował się moduł wyszukujący teksty piosenek. Działał nie tylko szybko, ale radził sobie również ze stosunkowo niszowymi artystami.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
MetatoggerMetatogger 7.1.1.0
Wersja stabilna
83.8 MB | 2021-06-18

Ilość pobrań: 307 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Metatogger