w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 538
Wszystkich postów: 946580
Wszystkich tematów: 141390

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

Catalyst Prepare 2016.2


Catalyst Prepare – stworzony przez Sony program do tytułowego przygotowywania zdjęć do dalszej edycji w innych programach (a w założeniu w Catalyst Edit). W praktyce jest to aplikacja ułatwiająca zgrywanie filmów i zdjęć z kamer i aparatów (najlepiej tego samego producenta) i dalsze ich katalogowanie na potrzeby wygodnej edycji w późniejszym czasie. Oprogramowanie jest proste w obsłudze, dzięki czemu będzie mogło być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko przez zawodowców, ale również osoby stawiające w tym zakresie pierwsze kroki.

Do ważniejszych możliwości programu, które są jednocześnie nowościami w wersji 2016, zaliczyć należy m.in. wsparcie dla ODA, rozbudowane możliwości eksportu, obsługę przestrzeni barw Rec.2020 zarówno dla odczytu, jak i zapisu, obsługę klawiatury w widokach, kontrolowany aspekt, rozciągnięcie obrót itp. podczas eksportowania plików, wbudowane narzędzia ułatwiające konfigurację wielomonitorowego stanowiska pracy, czy też możliwość tworzenia i eksportowania zrzutów ekranu w przypadku zgrywania i przeglądania klipów wideo.

Twórcom programu należą się brawa za design interfejsu. Aplikacja łączy w nim wszystkie pozytywne cechy, jakie w tego typu programie można sobie wyobrazić: wizualnie jest ładnie, wszystkie animacje są płynne, zaś rozmieszczenie wszystkich elementów naprawdę wygodne. Dodatkowym plusem jest utrzymanie całości w kolorystyce szarości, dzięki czemu użytkownik może skupić się na kolorach wyłącznie na prezentowanych zdjęciach czy nagraniach wideo.

Uwaga!
• Program przeznaczony jest jedynie dla użytkowników wykorzystujących 64-bitowy system Windows.
• Opisywana aplikacja wchodzi w skład Catalyst Production Suite. Stanowi uzupełnienie programu Catalyst Edit służącego do zaawansowanej edycji. W tej samej linii oprogramowania Sony znajduje się również Catalyst Browse, będący rozbudowaną przeglądarką plików multimedialnych.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania.

Wymagania!
Pierwsze uruchomienie programu wymaga przeprowadzenia rejestracji nowego użytkownika. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link, którego kliknięcie będzie konieczne w celu dokończenia uwierzytelniania i do poprawnego uruchomienia aplikacji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Catalyst PrepareCatalyst Prepare 2016.2
Wersja stabilna
332.03 MB | 2016-10-09

Ilość pobrań: 108 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Catalyst Prepare