w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 539
Wszystkich postów: 946582
Wszystkich tematów: 141391

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

Stremio 3.6.5


Stremio to program dla wszystkich miłośników filmów i seriali, który pozwala z łatwością gromadzić o nich informacje, planować w kalendarzu daty kolejnych emicji i przeglądać zawartość dodatkową. Jest swego rodzaju biblioteką, którą możemy rozszerzać o kolejne, znane nam i lubiane seriale i filmy, by w przyszłości łatwiej dotrzeć do informacji na temat obsady, obejrzeć zwiastun, czy też sprawdzić datę pierwszej premiery (a w przypadku serialu – datę emisji kolejnego odcinka w telewizji). Program jest dopracowany, zarówno pod kątem interfejsu, jak i zawartości.

Obsługa jest prosta, choć wygląd programu (w przeciwieństwie do obecnego trendu dostosowywania aplikacji do design systemów operacyjnych), idzie raczej własną ścieżką, naszym zdaniem – dobrą. Pomimo, iż w praktyce jednocześnie wyświetlanych jest wiele informacji, trudno poczuć przytłoczenie. Poruszanie się po opcjach sprowadza się do wyboru odpowiedniej zakładki w górnej części, następnie kanału z lewej, a ostatecznie konkretnego filmu czy serialu – na środku obszaru roboczego. Po wybraniu dowolnego z nich, zyskujemy dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak dodawanie do listy ulubionych lub przeglądanie dodatkowej zawartości.

Podczas korzystania z aplikacji, uwagę użytkownika przykuwają głównie dwa elementy – szybkość działania, która stoi na wysokim poziomie, zapewniając płynna pracę oraz poziom dopracowania szczegółów, takich jak okładki filmów, czy też grafiki w wysokiej rozdzielczości na stronach dedykowanych konkretnym filmom lub serialom. Z programu po prostu przyjemnie się korzysta, zatem z powodzeniem można go wypróbować i polecić znajomym – ucieszy się każdy, kto chciałby uporządkować wiedzę na temat swoich ulubionych filmów i seriali.

Wymagania!
Aby wykorzystywać wszystkie opcje aplikacji, należy się do niej zalogować danymi Facebooka lub stworzyć dedykowane konto użytkownika w serwisie Stremio. Co ciekawe, z programu można korzystać również jako gość, pomijając logowanie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
StremioStremio 3.6.5
Wersja stabilna
63.87 MB | 2016-08-11

Ilość pobrań: 276 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Stremio