w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 494
Wszystkich postów: 944990
Wszystkich tematów: 141889

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7843 dni

MediaPro 2.0.1


MediaPro (Media Pro SE) to program do zarządzania i katalogowania głównie dużych zbiorów fotografii, wydany przez wiodącego producenta profesjonalnego sprzętu fotograficznego – Phase One. Aplikacja jest dopracowana w każdym calu i może poszczycić się obsługą wielu formatów, w tym typowych dla sprzętu tego producenta, w efekcie czego można z niej korzystać nie tylko stricte do zdjęć, ale również grafik wektorowych, czcionek, dźwięków czy nawet plików wchodzących w skład tworzonych stron internetowych.

Choć program może sprawiać wrażenie kierowanego wyłącznie do profesjonalistów, jest stosunkowo prosty w obsłudze i nie powinien stanowić dużego wyzwania nawet dla osób mniej doświadczonych. Naturalnie pomocna jest tutaj znajomość obsługi innych typowych programów tego rodzaju czy też podstawowych pojęć z zakresu fotografii, by sprawnie poruszać się po opcjach, jednak koniec końców wszystko jest dobrze zorganizowane, by nie zatonąć w gąszczu możliwości. Zdecydowaną większość opcji uruchamiamy bowiem w typowy sposób, korzystając z opcji menu na górnym, klasycznym pasku. W podobny sposób dokonujemy również importu plików, choć w tym przypadku skorzystać można także z obsługiwanej metody „drag&drop” – przeciągnij i upuść, dzięki której wybrane pliki wystarczy zaznaczyć i fizycznie przeciągnąć myszą na obszar aplikacji.

Opisywana, testowa wersja warta jest przetestowania, jednak należy zwrócić uwagę, iż cena pełnej wersji programu wskazuje już wyłącznie na profesjonalne zastosowanie. W chwili tworzenia niniejszego tekstu, najmniejszy pakiet (obejmujący licencję dla 3 stanowisk komputerowych) to po przeliczeniu z Euro wydatek niemal 850zł. Istnieje również możliwość „ulepszenia” obecnej licencji do najnowszej wersji programu (jeśli korzystaliśmy z poprzedniej edycji Media Pro) i w tym przypadku wydatek jest już dużo bardziej przystępny – wydać należy ok. 180zł.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
MediaProMediaPro 2.0.1
Wersja stabilna
134.22 MB | 2016-07-22

Ilość pobrań: 153 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
MediaPro