w
googluj

Storage Room 1.108


Storage Room to program, przy pomocy którego w wygodny sposób będziemy mogli zarządzać bazą poufnych prywatnych danych, które następnie zabezpieczone zostaną hasłem. Obsługiwane jest przechowywanie danych o hasłach i loginach, informacjach teleadresowych, zakładkach przeglądarek, licencjach, kalendarzach, bibliotece filmów, notatkach oraz innych bazach, które możemy nawet ręcznie edytować. Liczne opcje w programie obsługiwane są w wygodny sposób, między innymi za sprawą częstych podpowiedzi ekranowych, na przykład o dostępnych w danym oknie skrótach klawiaturowych.

Ciekawym rozwiązaniem jest przechowywanie wszystkich informacji w strukturze samodzielnie utworzonych katalogów, dzięki czemu użytkownik ma możliwość intuicyjnego rozmieszczenia wszystkich niezbędnych do zabezpieczenia danych; możemy na przykład utworzyć folder "Praca", a w jego obrębie przechowywać informacje o niezbędnych loginach systemowych, licencjach oprogramowania czy numery telefonów pracowników. Podczas wpisywania hasła do zabezpieczenia konkretnego katalogu pomocny okazuje się czytelny wskaźnik pokazujący stopień skomplikowania wymyślonej przez nas frazy, co bezpośrednio przekłada się na trudność jej złamania przez osoby trzecie.

Rozwiązaniami dodatkowo przyczyniającymi się do zwiększenia bezpieczeństwa oferowanego przez program jest wbudowana wirtualna klawiatura, a także generator haseł (charakteryzuje się dużą ilością ustawień). Warto zwrócić uwagę na szerokie możliwości personalizacji wyglądu programu; do wyboru jest kilkadziesiąt tematów kolorystycznych i motywów graficznych tła.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Storage RoomStorage Room 1.108
Wersja stabilna
41.48 MB | 2014-08-31

Ilość pobrań: 295 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Storage Room