w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 172
Wszystkich postów: 905251
Wszystkich tematów: 127827

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7251 dni

Malwarebytes Anti-Malware Mobile 3.7.1.1


ico
Malware i różnego rodzaju programy szpiegowskie to plaga ostatnich lat, która pojawiła się wraz z coraz szybszym rozprzestrzenianiem się dostępu do internetu. Bronienie się przed atakami z sieci nie jest łatwe, dlatego należy poszukiwać każdego rozwiązania, które przyniesie szereg potencjalnych korzyści i da szansę przeciwstawienia się osobom próbującym bezpodstawnie dobrać się do naszych danych i wykraść, często bezcenne, informacje. Nasze działania w tej kwestii skutecznie może wspomóc program Malwarebytes Anti-Malware, dedykowany użytkownikom urządzeń mobilnych z systemem Android.

Aplikacja Malwarebytes Anti-Malware Mobile pozwala na zabezpieczenie się przed obiektami malware oraz różnego rodzaju dodatkami szpiegującymi na kilka różnych sposobów. W razie zainfekowania program usuwa niepożądane treści za pomocą skanera, gdzie następnie dokonuje szybkiej kasacji lub poddaje pliki kwarantannie, podczas której ustawicznie łamany jest kod szpiegowski. Wszystkie operacje wykonywane są automatycznie, a Malwarebytes Anti-Malware dba o zachowanie odpowiedniej struktury plików systemowych i bezproblemowe odzyskanie danych.

Integralną częścią programu jest menedżer aplikacji, dzięki któremu w prosty sposób zyskamy szereg informacji na temat wszystkich aplikacji zainstalowanych na naszym telefonie lub tablecie. Za jego pomocą usuniemy niepotrzebne usługi i prześledzimy ich wpływ na funkcjonowanie urządzenia mobilnego. Malwarebytes Anti-Malware to także moduł umożliwiający kontrolowane danych prywatnych poprzez udzielanie lub blokowanie praw dostępowych poszczególnych aplikacji, które potencjalnie mogą odczytać nasze dane personalne, monitorować aktywność w sieci czy finalnie niespostrzeżenie pobrać pieniądze z karty kredytowej. Program udostępniono za darmo w języku angielskim.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze.

Spolszczenie!
Program w angielskiej wersji językowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
Malwarebytes Anti-Malware MobileMalwarebytes Anti-Malw... dla Android
2019-06-29
przejdź Malwarebytes Anti-Malware Mobile dla Windows

Ilość pobrań: 835 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Malwarebytes Anti-Malware Mobile