w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 145
Wszystkich postów: 904121
Wszystkich tematów: 127325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6279 dni

Kaspersky Internet Security 11.25.4.2115


ico
Popularność Kaspersky Internet Security, jednego z najbardziej znanych i rozpoznawalnych pakietów oprogramowania antywirusowego, sprawiła, że jego mobilna wersja była tylko kwestią czasu. Odsłona przeznaczona na urządzenia mobilne z systemem Android pozwala na kompleksową ochronę przed atakami z sieci i walkę z cyberprzestępczością.

Program stworzony przez studio Kaspersky Lab daje solidny zestaw narzędzi, które pozwolą nam na korzystanie z telefonu czy tabletu bez obaw o bezpieczeństwo danych na nim zgromadzonych czy konieczność ciągłego monitorowania ochrony. Najważniejszą i najbardziej skutecznym modułem pozwalającym rozprawić się z zagrożeniem jest rzecz jasna skaner, który pozwala na przeszukanie zawartości naszego urządzenia mobilnego na żądanie w wybranej przez siebie chwili, jak i w czasie rzeczywistym dzięki systemowi inteligentnego poszukiwania niepożądanych treści, w żaden sposób nie obciążającego wydajności sprzętu. Kaspersky Internet Security korzysta także z doskonale znanego z programów konkurencji modułu ochrony przed kradzieżą, pozwalającego m. in. na założenie hasła na dostęp do ekranu, wysyłanie powiadomień o aktualnej lokalizacji urządzenia czy blokowanie połączeń wychodzących zdalnie za pomocą strony internetowej producenta.

Więcej przydatnych funkcji oferuje wersja premium, dzięki której użytkownik może zabezpieczyć się przed szkodliwym działaniem różnorodnych witryn internetowych wyłudzających dane, skorzystać z ochrony za pomocą internetowej chmury czy też ukryć dane informacje mogące pomóc potencjalnemu przestępcy w przeprowadzeniu ataku na nasze urządzenie. Program został udostępniony w angielskiej wersji językowej.

Uwaga!
Program dostępny jest również dla użytkowników komputerów osobistych z systemem Windows.

Ograniczenia!
Wykupienie wersji premium pozwala na skorzystanie z większej ilości narzędzi - wykupienie licencji na 1 rok to koszt ok. 16 złotych.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Kaspersky Internet SecurityKaspersky Internet Sec... dla Android
2019-07-08
przejdź Kaspersky Internet Security dla Windows

Ilość pobrań: 372 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Kaspersky Internet Security