w
googluj
pl

Lookout Antywirus 10.24.4-26ba6d7


ico
Lista antywirusów pozwalających na skuteczną ochronę urządzeń mobilnych z systemem Android na pokładzie powiększa się z dnia na dzień. Do tej listy z powodzeniem dołącza Lookout Antywirus, który daje użytkownikom szereg możliwości pozwalających na uzyskanie skutecznej i pewnej ochrony przed atakami z sieci czy różnego rodzaju złośliwym oprogramowaniem.

Produkcja studia Lookout Mobile Security, podobnie jak i inne wiodące aplikacje tego typu, daje użytkownikowi kompleksową ochronę swoich danych w pełnym tego słowa znaczeniu. Podstawę funkcjonowania programu stanowi skaner wyszukujący zagrożenie w postaci wirusów, robaków, koni trojańskich czy malware potencjalnie znajdujących się na naszym telefonie czy tablecie. Nie brak także funkcji lokalizacji urządzenia, która może okazać się przydatna w przypadku jego kradzieży bądź zagubienia – w tym celu wykorzystuje ona moduł GPS, dzięki któremu precyzyjnie określimy miejsce jego przebywania. Dzięki możliwości kontroli telefonu lub tabletu na odległość użytkownik ma szansę uruchomienia specjalnego alarmu nawet wówczas, gdy sprzęt znajduje się w trybie cichym. Trzecią darmową funkcjonalnością jest możliwość wykonania backupu danych, włączając w to kontakty czy wiadomości SMS.

Wykupienie wersji premium rozszerza zakres praktycznie każdej z tych funkcjonalności – wówczas otrzymujemy dostęp do specjalnego stróża aplikacji pozwalającego na zarządzanie uprawnieniami, otrzymamy wiadomość e-mail ze zdjęciem osoby, która ukradła nam urządzenie czy też zdalnie zablokujemy utracony sprzęt.

Ograniczenia!
Wykorzystanie wszystkich możliwości programu Lookout antywirus wiąże się z koniecznością wykupienia wersji premium - jej koszt to 2,99$ / miesiąc lub 29,99$ / rok.

Spolszczenie!
Program uruchamia się w polskiej wersji językowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Lookout AntywirusLookout Antywirus dla Android
2018-10-23

Ilość pobrań: 201 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Lookout Antywirus