w
googluj

LastPass Password Mgr 4.4.1842


ico
Zapamiętanie niezliczonej ilości haseł w dobie ogromnej ilości usług przeniesionych do internetu często wydaje się po prostu niemożliwe – posiadania jednej kombinacji dostępowej do wszystkich stron i portali nie jest najlepszym rozwiązaniem, z kolei wymyślanie innych połączeń liter i cyfr często prowadzi do problemów z dostaniem się do wybranych stron internetowych. W takich przypadkach warto skorzystać z pomocy programów, które pomogą nam, mówiąc kolokwialnie, ogarnąć wszystkie hasła dostępowe wykorzystywane nie tylko w rozmaitych usługach, ale i w zupełnie różnych przeglądarkach. Antidotum na takie problemy jest program LastPass Password Mgr Premium.

Aplikacja w bardzo prosty sposób pozwala nam na zapamiętanie wszystkich koniecznych do codziennego funkcjonowania w sieci haseł, dzięki którym możliwe jest korzystanie m. in. z portali społecznościowych, serwisów aukcyjnych, kont pocztowych czy paneli administracyjnych. By skorzystać z możliwości LastPass, konieczne jest stworzenie profilu w tej usłudze.

Program działa na bardzo prostej zasadzie – za pomocą wbudowanego skanera sprawdza on wszystkie kombinacje, które wprowadziliśmy do poszczególnych stron internetowych i następnie pyta on użytkownika o to, czy może zapamiętać kombinację i wprowadzić ją do swojej bazy danych. Na podstawie tych informacji tworzy on listę haseł, którą w każdej chwili możemy sprawdzić i dokonać jego korekty za pomocą modułu wbudowanego w program. Dzięki na bieżąco prowadzonym statystykom możemy poznać info dotyczące siły poszczególnych połączeń liter i cyfr czy ich aktualnej średniej długości.

LastPass Password Mgr daje nam również możliwość zapisania danych dostępowych do karty kredytowej, informacji o prawie jazdy czy dokonanych zamówieniach. W razie potrzeby przydatnym dodatkiem jest generator haseł, który pomaga nam w wymyśleniu trudnej kombinacji na podstawie wprowadzonych danych. Aplikacja została udostępniona za darmo w formule 14-dniowego triala w angielskiej wersji językowej.

Ograniczenia!
Darmowy dostęp do możliwości programu jest oferowany przez 14 dni - po zakończeniu tego okresu konieczne jest wykupienie usługi premium w cenie 1 dolara/miesiąc.

Licencja: Trial (testowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
LastPass Password MgrLastPass Password Mgr dla Android
2018-03-08
przejdź LastPass Password Mgr dla Windows

Ilość pobrań: 29 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
LastPass Password Mgr