w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 772
Wszystkich postów: 939805
Wszystkich tematów: 139187

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7816 dni

Futuremark SystemInfo 5.73.1241.0


Futuremark SystemInfo – program zbierający informacje o sprzęcie naszego komputera; komponent niezbędny do poprawnej pracy benchmarków (aplikacji sprawdzających wydajność maszyny) tego samego producenta, takich jak 3DMark lub PCMark. Opisywana aplikacja, bazując na możliwie najnowszej bazie technologii sprzętowych, dostarcza benchmarkom niezbędnych informacji o wersjach urządzeń zainstalowanych w naszym komputerze, by te mogły z nimi współpracować z maksymalną wydajnością, co ma bezpośrednie przełożenie na wyniki testów.

W przypadku komponentu trudno mówić o jakiejkolwiek jego obsłudze – wszystkie działania są tutaj automatyczne i całkowicie zależne od wspomnianych już większych programów testowych, dlatego też użytkownik w zasadzie nie ma na nie większego wpływu. Kolejno wydawane wersje opisywanego dodatku rozszerzają jego możliwości o współpracę z najnowszym sprzętem wydawanym przez wielu producentów. Przy obecnym tempie rozwoju elektroniki, to nie lada wyzwanie, a aktualność wersji jest niezbędna z punktu widzenia ostatecznych wyników testu, a w skrajnych przypadkach decyduje o powodzeniu w jego wykonaniu.

W kolejnych edycjach komponentu zwraca się przede wszystkim szczególną uwagę na współpracę z najnowszymi układami graficznymi i procesorami. W drugiej kolejności także na ogólną stabilność podczas analizy sprzęt oraz rozwiązanie ewentualnych kłopotów podczas pracy, np. z nowymi rozwiązaniami oprogramowania (w przypadku opisywanej wersji zwraca się szczególną uwagę na jej współpracę z najnowszym aktualnie Windowsem – wersją 10).

Uwaga!
Opisywana aplikacja jest jedynie komponentem niezbędnym do pracy benchmarków Futuremark – sama w sobie nie stanowi niezależnego programu.

Wymagania!
W przypadku systemu Windows XP, konieczna jest instalacja dodatku Service Pack 3.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Futuremark SystemInfoFuturemark SystemInfo 5.73.1241.0
Wersja stabilna
3.14 MB | 2024-05-31

Ilość pobrań: 1571 | W tym miesiącu: 25 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
Futuremark SystemInfo