w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 482
Wszystkich postów: 944651
Wszystkich tematów: 141750

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

DriversCloud 12.0.24


DriversCloud – rozbudowany i szybki w działaniu program do analizy posiadanej konfiguracji sprzętowej w komputerze. Sprawdza wszystkie bazowe komponenty oraz podłączone peryferia, informując użytkownika o bardzo szczegółowych ich parametrach, jak również umożliwiając wyszukanie najnowszych sterowników. Całość działa w oparciu o analizę danych online, przez użytkownik może mieć pewność, iż wyświetlone dane będą aktualne, a wszelkie posiadane urządzenia rozpoznane poprawnie. Instalowany program zajmuje się analizą komponentów komputera w stałym kontakcie z Siecią, na koniec wysyłając zebrane informacje na serwer, by przekierować nas na dedykowaną naszej analizie stronę internetową, gdzie prezentowane są wyniki.

Obsługa programu jest dziecinnie prosta i sprowadza się do jego uruchomienia i naciśnięcia jednego przycisku. Zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z opcji, w których znajduje się wiele pozycji i pozwalają pominąć niektóre z przeprowadzanych testów. Podczas działania aplikacji pozytywnie zaskoczyła nas swoją szybkością. Biorąc pod uwagę liczbę analizowanych danych i wykonywane przez program działania, cały ten proces wykonywany jest naprawdę szybko (w naszym przypadku kilka sekund), co szczególnie na tle niektórych konkurencyjnych propozycji stawia opisywany program w dobrym świetle.

Zebrane już informacje, kiedy zostaną przesłane na serwer i wyświetlone użytkownikowi, prezentują się naprawdę czytelnie. W pierwszym momencie wyświetlane jest podsumowanie całego testu, czyli podstawowe informacje o całym komputerze, jednak korzystając z czytelnego menu po lewej stronie, możemy łatwo przenieść się do widoku szczegółów wybranych komponentów lub urządzeń. Na końcu podsumowania każdego z urządzeń lub oprogramowania, mamy możliwość wyszukania w Sieci dodatkowych informacji, w tym skorzystać z wbudowanej bazy sterowników, by wyszukać ich najnowsze wersje.

Wymagania!
• Do instalacji programu konieczne jest połączenie z Internetem.
• Połączenie z Siecią jest również domyślnie niezbędne do samego działania programu, jednak możliwe jest stworzenie instalatora offline (wówczas nie jest to konieczne).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
DriversCloudDriversCloud 12.0.24
Wersja stabilna 32-bitowa
14.7 MB | 2024-05-18
DriversCloud 12.0.24
Wersja stabilna 64-bitowa
15.4 MB | 2024-05-18

Ilość pobrań: 323 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
DriversCloud