w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 217
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni

Product Key Decryptor 9.5


Product Key Decryptor to bardzo prosty w obsłudze program informujący o kluczach licencyjnych oprogramowania naszego komputera. Analizuje numery seryjne ponad 200 najpopularniejszych aplikacji, wliczając w to systemy operacyjne Windows począwszy od wersji NT, programy Adobe Acrobat, AutoCAD, Autodesk, kilka produktów Corela, Norton Antivirus, Passware Kit, Microsoft Visual Studio, pakiety Microsoft Office, Exchange, SQL Server i innych – nawet sam producent nie podaje na swojej stronie pełnej listy obsługiwanych aplikacji, choć jest ona i tak dość pokaźna.

Całe działanie sprowadza się do wyświetlenia użytkownikowi kluczy licencyjnych zainstalowanego oprogramowania. Jest to szczególnie przydatne w celach archiwizacyjnych, kiedy, posiadając legalne oprogramowanie, zgubiliśmy klucze licencyjne, co stanowiłoby kłopot przy próbie kolejnej instalacji programów, na przykład wskutek awarii systemu operacyjnego albo przy innego typu aktualizacjach. Takie zastosowanie opisywanej aplikacji ułatwione jest przez wbudowaną opcję eksportowania zebranych informacji do zewnętrznego pliku, który może być zapisany w formacie HTML, XML, CSV, bądź w czystym pliku tekstowym (TXT).

Warto dodać, iż samo wyświetlenie informacji w programie wymaga od użytkownika naciśnięcia jednego przycisku: „Start Recovery”. W efekcie automatyka przeanalizuje wszystkie programy na naszych dyskach, które obsługiwane są przez aplikację. W naszym teście proces ten był wyjątkowo szybki, jednak z pewnością zależy to od ilości posiadanych aplikacji na komputerze i ogólnej wydajności sprzętowej. Mimo to, efektywność na tym etapie należy z pewnością zaliczyć do bardzo wysokich.

Uwaga!
• Do rozpakowania jednego z archiwów niezbędne jest podanie hasła: jest ono dostępne w pliku password.txt w pobieranej paczce.
• Podczas pobierania programu, niektóre mechanizmy zabezpieczające przeglądarek czy też programów antywirusowych mogą wskazywać na niebezpieczeństwo kryjące się w pobieranej aplikacji. Komunikaty najprawdopodobniej związane są z ingerencją programu w prywatne pliki sprawdzanych programów, w celu wydobycia kluczy licencyjnych, co w tym przypadku jest pożądanym i naturalnym działaniem. Naszym zdaniem można je więc zignorować i bezpiecznie korzystać z aplikacji, jednak przy każdych komunikatach związanych z bezpieczeństwem warto być czujnym.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Product Key DecryptorProduct Key Decryptor 9.5
Wersja stabilna
3.98 MB | 2019-02-18

Ilość pobrań: 1844 | W tym miesiącu: 94 | W poprzednim miesiącu: 136

Komentarze (0)
Product Key Decryptor