w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 485
Wszystkich postów: 944659
Wszystkich tematów: 141752

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

Mulder's System Information 2.02


Mulder's System Information – prosty i niewielki program do sprawdzania podstawowych informacji o komputerze i jego podzespołach, który dość przewrotnie – sprawdzi się przede wszystkim w styczności z nieco starszym sprzętem. Aplikacja wyświetla informacje o procesorze, pamięci operacyjnej, grafice, systemie operacyjnym i nie tylko, całość opakowując w wyjątkowo prosty, czytelny i wygodny w obsłudze interfejs z podziałem na zakładki. Nie jest to program rozbudowany – dostarcza wyłącznie podstawowych danych.

Szczególnie warte uwagi są informacje o procesorze. Znajdziemy tu przede wszystkim tak podstawowe informacje jak aktualne i nominalne taktowanie i dokładną nazwę modelu, ale również mniej łatwe do znalezienia informacje, takie jak rodzinę produktu, wersję (tzw. „stepping”), informacje o obsługiwanych instrukcjach, wielkościach pamięci podręcznych oraz obsłudze 64-bitów. Wybierając inne zakładki poznamy natomiast kilka szczegółów związanych z innymi elementami komputera, na przykład odwiedzając sekcję LAN poznamy m.in. aktualnie przypisany komputerowi, lokalny adres IP.

Jak zostało już wspomniane na wstępie, program sprawdzi się szczególnie w zestawieniu ze starszymi komputerami (kiedy pod wieloma względami w porównaniu do konkurencyjnych aplikacji może być niezastąpiony). W chwili tworzenia niniejszego opisu, aplikacja nie jest już dalej rozwijana, przez co w efekcie nie rozpoznaje najnowszych urządzeń oraz oprogramowania (w tym na przykład Windowsa 10), za to lepiej rozpoznaje dużo starsze modele i rozwiązania.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
Mulder's System InformationMulder's System Information 2.02
Wersja stabilna
1.14 MB | 2017-04-30

Ilość pobrań: 106 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Mulder's System Information