w
googluj

Dumpster 2.18.304.c5ae


ico
Gdy kupiłeś lub dostałeś swoje pierwsze urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android, to z pewnością się ucieszyłeś. Bez względu na to, jak obiektywnie szybkie było to urządzenie, pierwsze wrażenia były niezwykłe. Dotykowy ekran był świetny. I jest. Sterowanie palcami było świetne. I jest. Wszechobecna prostota i łatwość użytkowania była świetna. I jest. Kosz na śmieci... Nie było go! To chyba największy "szok", jaki przeżywa się, gdy po latach używania komputera stacjonarnego, nagle do rąk dostajemy zaawansowany i sprytny system, który nie daje szansy pomyłki w przypadku usuwania plików. Usunięcie plików w Androidzie to usunięcie bezpowrotne. Po zrootowaniu urządzenia sytuacja nie wygląda wcale lepiej, gdyż nie ma jednego i łatwego w odnalezieniu przełącznika do aktywowania funkcji kosza. Jeżeli chcemy mieć dostęp do kosza, a nie mamy roota i nawet nie wiemy co to jest, to nic straconego. Aplikacja Dumpster to szybki sposób na posiadanie funkcji kosza bez konieczności rootowania; po prostu wystarczy ten program zainstalować.

A co po zainstalowaniu? Na początku będziemy musieli zapoznać się z regulaminem, a w kolejnym kroku poproszeni zostaniemy o umożliwienie aplikacji dostępu do roota. Jak się stwierdza, "dla lepszej wydajności i niższej konsumpcji energii baterii". Wprowadzoną zmianę można potem zmienić w ustawieniach. W kolejnym oknie definiujemy już jakie typy plików chcemy chronić poprzez posiadanie kosza. Zaznaczyć można obrazy (images), muzykę (audio), dokumenty (documents) oraz filmy (videos). Przy tej okazji jest również możliwość dodania skrótu Dumpstera na pulpit. Z kolei na koniec będziemy mogli zabawić się przykładowym plikiem, który umieszczono w koszu. Bez obaw: to plik graficzny Dumpstera, a nie plik losowy wybrany z pamięci urządzenia.

Dumpster daje to, co powinno być w Androidzie od zawsze i na zawsze, ale nie ma. Sytuacja jest prosta: chcesz mieć kosz na śmieci? Ściągaj i instaluj! Obsługa programu jest banalnie prosta i każdy sobie z nią poradzi. Jak to określono w jednym z komentarzy do aplikacji w Google Play: "Dwa kliknięcia i człowiek szczęśliwy". I rzeczywiście: przytrzymujemy plik będący w koszu, a z pojawiającego się menu wybieramy "Restore". I już.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamę promującą wersję Premium, której koszt to 10 zł.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (5 głosów)

Strefa Download programu
DumpsterDumpster dla Android
2018-10-30

Ilość pobrań: 219 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Dumpster
avatararrow
~superjohn | 2017.02.14 12:39
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Działa, ale to wyświetlarka reklam. Tragedia, wywala spam na cały ekran zanim program się otworzy. Nie polecam, chyba, że komuś nie przeszkadza spam.
Dumpster