w
googluj

Portunes 1.9


ico
Zapominanie haseł to przypadłość, która dotyczy praktycznie wszystkich osób – coraz częściej jesteśmy zmuszani do zapamiętywania nowych kombinacji cyfr i liter, a ilość usług, do których dostępu strzegą różnorodne wyrazy, rośnie z dnia na dzień. Z tego też powodu bardzo interesującą propozycją dla osób, które nie radzą sobie z tą czynnością, będzie aplikacja Portunes przeznaczona na urządzenia mobilne z systemem Android, która – krótko mówiąc – po prostu zrobi to za nas.

Dzieło studia TrustPort w prosty sposób pozwoli nam na zapisanie wszystkich ważnych danych koniecznych do uzyskania dostępu do wybranej usługi – wśród nich znajdziemy formularze do wypełnienia pól związanych z informacjami na temat karty płatniczej, dostępu do konta bankowego, hasła i loginu do skrzynki mailowej czy ustawień sieci internetowej. Wszystkie dane zapisane za pomocą tej aplikacji są szyfrowane, a dostęp do nich jest możliwy tylko i wyłącznie za pomocą ustanowionego przez użytkownika hasła. Dodatkowo informacje mogą być przechowywane w chmurze, dzięki czemu na wypadek awarii telefonu czy niekontrolowanej utraty plików zawsze uzyskamy pełen dostęp do tych poufnych treści z poziomu tableta czy komputera. W razie problemów z wymyśleniem hasła do danej usługi zawsze możemy skorzystać ze specjalnego generatora, który ułatwi nam stworzenie skomplikowanej kombinacji liter i cyfr.

Aplikacja umożliwia szeroką personalizację uzyskiwania dostępu do danych – za pomocą ustawień możemy określić, czy chcemy wylogować się automatycznie z programu po 10 sekundach bezczynności czy też opuścimy menu za pomocą potrząśnięcia telefonem. Program Portunes został udostępniony za darmo w języku angielskim.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Spolszczenie!
Program w angielskiej wersji językowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PortunesPortunes dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 3 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Portunes