w
googluj

SecureLine VPN


ico
Choć w przypadku komputerów osobistych posiadanie programu antywirusowego i współdziałających z nim narzędzi to nierzadko podstawa działania każdego użytkownika PeCeta, to w przypadku urządzeń mobilnych problem wirusów i włamań hakerskich często jest bagatelizowany i przesuwany na dalszy plan. Jak jednak pokazują statystyki, smartfony i tablety coraz częściej narażone są na zagrożenia płynące z zewnątrz, zatem warto zaopatrzyć się w podstawowy zestaw programów chroniących przed atakami. Jedną z propozycji może stać się SecureLine VPN autorstwa renomowanej firmy Avast, od lat tworzącej oprogramowanie antywirusowe.

Program ten umożliwia ochronę własnego urządzenia mobilnego z systemem Android za pomocą Wirtualnej Sieci Prywatnej stworzonej przez jego autorów. Dzięki temu udogodnieniu jesteśmy zabezpieczeni przed ewentualnym atakiem hakerów nawet wówczas, gdy pozornie powinno być to ułatwione. Dzięki specjalnemu szyfrowaniu nasze dane i przesyłane informacje są niedostępne dla osób z zewnątrz np. podczas połączenia z otwartą siecią Wifi, a standardowa komunikacja z Internetem odbywa się na zmienionych zasadach, gdyż urządzenie fałszywie wskazuje inne miejsce, z którego uzyskiwany jest dostęp do sieci. Możliwość ręcznej zmiany lokalizacji za pomocą serwerów firmy rozmieszczonych w różnych częściach świata daje także możliwość do skorzystania z zasobów internetu, które są zablokowane w wybranych częściach globu na zasadach prawa miejscowego.

Korzystanie z oprogramowania ułatwia specjalny widżet, pozwalający na włączenie lub wyłączenie ochrony bez konieczności uruchamiania programu. Aplikacja została udostępniona w ofercie serwisu Google Play w języku angielskim.

Uwaga!
Program dostępny także dla użytkowników komputerów osobistych z systemem Windows.

Ograniczenia!
Program jest darmowy w trakcie pierwszych 7 dni jego korzystania - cena za jego użytkowanie po tym okresie wynosi 2,59 $/miesiąc lub 19,99$/rok.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Trial (testowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SecureLine VPNSecureLine VPN dla Android
2019-07-02
przejdź SecureLine VPN dla Windows

Ilość pobrań: 80 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SecureLine VPN