w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 158
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6375 dni

Xackup 1.1.1.0


Xackup to proste w obsłudze i lekkie narzędzie pozwalające na przeprowadzanie wygodnego backupu wirtualnych maszyn XenServer. Aplikacja swoje działanie opiera na tworzeniu tak zwanych migawek, dzięki czemu archiwizowane dane można w każdej chwili przywrócić do poprzedniego stanu.

Program posiada dość rozbudowane opcje, które pozwalają skonfigurować tworzenie kopii zapasowych do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Wśród możliwości oferowanych przez program znajduje się opcja planowania backupów oraz tworzenia migawek, kreator przywracania, a także narzędzia pozwalające na przenoszenie oraz kopiowanie danych między serwerami. Te akcje również mogą być wcześniej zaplanowane na konkretne daty, a sposób ich wykonywania dokładnie skonfigurowany.

Xackup pozwala również na ustawienie domyślnych ścieżek dla akcji związanych z plikami oraz oferuje moduł umożliwiający redukcję zajętości plików na dyskach serwera. Po zakończonej akcji ze strony programu może zostać wygenerowany e-mail z podsumowaniem dokonanego bakcupu. W przypadku kłopotów z obsługą programu, z pomocą przychodzi rozbudowana dokumentacja, która dostępna jest na stronie producenta.

Ograniczenia!
Edycja trail ograniczona jest czasowo do 14 dni działania.

Wymagania!
Aby skorzystać z możliwości programu w edycji trial, po pobraniu instalatora darmowej wersji, konieczne jest stworzenie darmowego konta użytkownika programu pod tym adresem. Na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie uzyskania licencji trial wraz z jej kluczem, który należy wprowadzić w ustawieniach programu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
XackupXackup 1.1.1.0
Wersja stabilna
3.91 MB | 2016-05-13

Ilość pobrań: 144 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Xackup