w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 508
Wszystkich postów: 937967
Wszystkich tematów: 138467

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7807 dni
pl

Iperius Backup 8.2.0.0


Iperius Backup to program służący do archiwizacji danych bazujący na synchronizacji plików pomiędzy zadanymi aplikacji ścieżkami. Pozwala na szczegółowe ustawienie terminarza backupu, dzięki czemu aplikacja może być potraktowana jako automatyczne narzędzie zwiększające bezpieczeństwo naszych dokumentów.

Aby skorzystać z możliwości Iperius Backup, wystarczy przejść kilka kroków łatwego w obsłudze kreatora nowej synchronizacji. Konieczne jest podanie ścieżki źródłowej folderu czy pliku, który chcemy skopiować, ścieżki docelowej oraz wybranie opcji dodatkowych. Wśród nich znajdziemy możliwość pakowania plików do formatu *.zip przed ich zapisem w nowej lokalizacji, rozbudowany terminach kolejnych prób synchronizacji oraz możliwość ustawienia mailowej notyfikacji o działaniu programu. Po dokonaniu tych kroków, w głównym oknie programu wyświetlony zostaje nowy rekord reprezentujący ustawioną przez nas operację backupu. W identyczny sposób można rozszerzać powstałą listę o kolejne pozycje i zgrywać dane z różnych katalogów w niezależnych od siebie odstępach czasu.

Uwagę użytkownika powinny zwrócić szczegółowe, ilustrowane tutoriale, które opisują działanie wielu funkcji programu, jednak nie wszystkie z nich dostępne są w darmowej edycji Iperius Backup. Znajdują się one na stronie producenta, pod tym linkiem.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu pozwala na wykorzystanie jedynie opcji kopiowania danych pomiędzy folderami w obrębie jednego komputera. Rozbudowane funkcje synchronizacji z dyskami w chmurach oraz archiwizacji baz danych, dostępne są jedynie po zakupie pełnej wersji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (10 głosów)

Strefa Download programu
Iperius BackupIperius Backup 8.2.0.0
Wersja stabilna
108 MB | 2024-05-30

Ilość pobrań: 624 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 19

Komentarze (0)
Iperius Backup