w
googluj

Screenky 1.0


Screenky to bardzo ciekawa, niewielka aplikacja przeznaczona do wykonywania zrzutów ekranu (całego pulpitu lub zaznaczonego obszaru) oraz natychmiastowego dzielenia się nimi drogą elektroniczną. Po wykonaniu nowego zrzutu, jest on automatycznie uploadowany na serwer producenta programu, a bezpośredni link do pliku kopiowany do systemowego schowka, dzięki czemu w kilka chwil możemy podzielić się nim na przykład poprzez internetowy komunikator.

Ponieważ program został stworzony z myślą o maksymalnym uproszczeniu wykonywania oraz dzielenia się zrzutami ekranu, w aplikacji próżno szukać dodatkowych ustawień czy opcji konfiguracyjnych. Całe działanie programu odbywa się automatycznie i w oparciu o standardowy przycisk służący do wykonywania zrzutów (Print Screen na klawiaturze). Po jego wciśnięciu akceptujemy zrzut całego pulpitu Enterem lub poprzedzamy tę czynność modyfikacją obszaru za pomocą myszy i wygodnego obszaru zaznaczania.

Po wykonaniu zrzutu, czytelne komunikatu wyświetlające się jak "dymki" ikony programu z paska zadań systemu, informują nas o postępie uploadu plików na serwer. Kiedy czynności te zostaną zakończone, link zostaje automatycznie wklejony do schowka podręcznego, by mógł być natychmiastowo wykorzystany dalej. Aplikacja praktycznie nie obciąża systemu, dlatego może być z powodzeniem polecona również użytkownikom nieco wolniejszego sprzętu komputerowego.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
ScreenkyScreenky 1.0
Wersja stabilna
13.05 MB | 2014-07-16

Ilość pobrań: 136 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Screenky