w
googluj

PolarShot 1.0


PolarShot to bardzo prosta w obsłudze aplikacja służąca wykonywaniu zrzutów ekranu, którymi może być wybrany fragment monitora, który obejmuje okno aplikacji, zaznaczony obszar lub cały pulpit. Dzięki maksymalnie uproszczonemu interfejsowi programu, obsługa tych trybów nie powinna nikomu przysporzyć szczególnych kłopotów.

Aby wykonać nowy zrzut ekranu, po uruchomieniu program wystarczy wskazać sposób, w jaki chcemy zaznaczyć obszar ekranu do zapisania, a następnie z wykorzystaniem myszy, zaznaczyć go wygodnym narzędziem lub nakierować powiększalne okno programu na tej fragment (podczas edycji jego rozmiarów, program na bieżąco wyświetla aktualne wymiary pod postacią ilości pikseli w poziomie i pionie).

Dostępny w programie suwak pozwala na wprowadzenie powiększenia, co dodatkowo ułatwi precyzyjne określanie obszaru, z którego wygenerowana zostanie grafika. Zaraz po wykonaniu zrzutu, aplikacja wyświetla typowy eksplorator plików, w którym wskazać możemy ścieżkę, nazwę oraz format zapisu zdjęcia.

Aplikacja może zostać polecona jako bardzo ciekawa alternatywa dla systemowego sposobu kreowania zrzutów ekranu podczas pracy z komputerem. Charakteryzuje się dużą szybkością działania połączoną z wysoką stabilnością, co w połączeniu z brakiem konieczności instalacji narzędzia, czyni z niego również ciekawą propozycję do pracy jako aplikacja portable.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
PolarShotPolarShot 1.0
Wersja stabilna
1.07 MB | 2014-06-12

Ilość pobrań: 190 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
PolarShot