w
googluj
pl

QIP Shot 3.4.0


QIP Shot to wygodne w obsłudze, bardzo funkcjonalne narzędzie służące do nagrywania treści wyświetlanych na naszym monitorze (w formie zrzutów ekranu lub filmów), które dodatkowo oferuje możliwość bezpośredniej ich publikacji (między innymi w serwisie społecznościowym Facebook). Program pozwala również transmitować nagrania na żywo (w formie streamingu), a tworzone zrzuty ekranu wstępnie edytować.

Na tle konkurencji, aplikacja wyróżnia się dość nowoczesnym interfejsem, którego poszczególne opcje są logicznie rozmieszczone, co korzystanie wpływa na osiąganą efektywność pracy. Opcje konfiguracyjne w programie pozwalają dostosować go do własnych potrzeb (definiując na przykład ilość klatek na sekundę podczas nagrania wideo oraz skróty klawiaturowe), często jednak dotykając również szczegółów, takich jak na przykład możliwość aktywowania dodatkowego ostrzeżenia przed zamknięciem programu.

Ciekawie w programie przedstawiają się również sposoby tworzenia zrzutów w formie zdjęć. Prócz typowych trybów przechwycenia całego pulpitu, zaznaczonego obszaru bądź aktywnego okna, aplikacja oferuje dodatkowo możliwość zapisania losowego fragmentu ekranu lub obszaru wykreślonego kształtem elipsy, które wymiary możemy dowolnie edytować myszą.

Uwaga!
Podczas instalacji należy zwrócić uwagę, iż w jednym z jej kroków proponowana jest instalacja reklamowego paska narzędzi do przeglądarki. Wystarczy odznaczyć tę opcję, aby uniknąć niechcianego dodatku.

Wymagania!
Opcja przeprowadzania streamingu wideo wymaga pobrania dodatkowych bibliotek, jednak odbywa się to w całości w programie i wymaga jedynie zgody użytkownika na instalację.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (7 głosów)

Strefa Download programu
QIP ShotQIP Shot 3.4.0
Wersja stabilna
4.03 MB | 2014-09-03

Ilość pobrań: 261 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
QIP Shot