w
googluj

PenScreen 1.0.1


PenScreen to ciekawy program pulpitowy kierowany do użytkowników Windowsa 8, dzięki któremu w dowolnym momencie pracy z komputerem, będą oni mieli możliwość naszkicowania na ekranie kolorowej notatki, a następnie zapisania swojej pracy wraz z zrzutem ekranu. Choć aplikacja działa z dowolnym urządzeniem wskazującym, niewątpliwie najwygodniej będzie z niej korzystać na komputerze z ekranem dotykowym lub tablecie.

Program oferuje kilka narzędzi, dzięki którym tworzone przez nas zapiski nie będą monotonne. Do wyboru mamy kilka kolorów, typów pędzli oraz możliwość wstawiania podstawowych kształtów i krzywych. Dostępna jest również opcja wstawiania tekstu, który może być edytowany w podstawowy sposób (możemy zmienić między innymi krój czcionki oraz wyrównanie).

Stworzone przez nas notatki mogą być łatwo wyeksportowane do zewnętrznego pliku (formaty dostępne przy zapisie to JPG oraz PNG). Bezpośrednio z aplikacji możemy również podzielić się notatkami z przyjaciółmi poprzez serwisy społecznościowe. Wbudowana została integracja z Facebookiem, Twitterem, Google+ oraz Linkedin. Plusem programu są również jego nieduże wymagania wobec zasobów komputera oraz czytelna instrukcja dostępna bezpośrednio z aplikacji, z której dowiemy się do czego służą poszczególne przyciski interfejsu.

Ograniczenia!
Choć program dedykowany jest głównie urządzeniom dotykowym, niestety nie będzie działać na tabletach bazujących na architekturze ARM, a więc z zainstalowanym Windowsem 8 w edycji RT.

Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PenScreenPenScreen 1.0.1
Wersja stabilna
0.95 MB | 2014-07-07

Ilość pobrań: 133 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
PenScreen