w
googluj

CollabShot 1.0.2


CollabShot to prosty program umożliwiający wykonywanie oraz dzielenie się zrzutami wybranych fragmentów ekranu. CollabShot jest kierowany głównie do osób, które często wykorzystują taką funkcjonalność, ponieważ program kładzie duży nacisk na prostotę obsługi oraz automatyzację procesu udostępniania stworzonej fotografii.

Aplikacja cechuje się skrajnie prostą obsługą, która sprowadza się do korzystania ze standardowych lub ręcznie skonfigurowanych skrótów klawiaturowych. Program nie posiada jako takiego interfejsu; ogranicza się on jedynie do okna ustawień, a podczas pracy program działa w tle, rezydując na pasku zadań systemu jako ikona.

Aby wykonać zrzut dowolnego fragmentu pulpitu lub dowolnej aplikacji, wystarczy użyć odpowiedniej kombinacji przycisków na klawiaturze, aby aktywować ten tryb. Wówczas ekran nieco przyciemni się, umożliwiając na zaznaczenie myszą interesującego nas obszaru. Po zakończeniu tej czynności, grafika zostaje automatycznie zuploadowana na serwery producenta, a do systemowego schowka kopiowane jest hiperłącze, prowadzące prosto do wgranego obrazka. Dzięki temu możliwie szybko udostępnimy przyjaciołom lub współpracownikom odpowiedni link, na przykład poprzez internetowy komunikator, nawet bez odwiedzania strony, na którą zdjęcie zostało wgrane.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
CollabShotCollabShot 1.0.2
Wersja stabilna
7.76 MB | 2014-06-12

Ilość pobrań: 118 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
CollabShot