w
googluj
pl

Wunderlist - To-do & Task List 3.3.10


ico
Utrzymanie codziennego rygoru w kwestii planowanych czynności czy zadań do wykonania często okazuje się być bardzo trudne – związane jest to głównie z liczbą zadań koniecznych do wykonania czy zwyczajnie zbyt małą ilością czasu potrzebną na spełnienie wszystkich założonych celów. Dlatego też warto postarać się o odpowiednie zorganizowanie pracy i postaranie się o to, by wszystko, co sobie zaplanowaliśmy, faktycznie udało się zrealizować. Znakomitą pomocą mogą okazać się wszelkiego rodzaju wirtualne organizery, a jednym z nich jest Wunderlist – To-do & Task List przeznaczony na urządzenia mobilne z systemem Android.

Produkcja studia 6 Wunderkinder umożliwia nam stworzenie osobistego planu dnia, wprowadzając różnorodne, wcześniej zaplanowane czynności i opisując je szeregiem istotnych danych. Zadania możemy podzielić na kilka kategorii – wśród nich znajdziemy pracę, zakupy czy film do obejrzenia, nic nie stoi także na przeszkodzie, by stworzyć własny, odrębny dział. Każdą ze stworzonych czynności możemy sprecyzować, podając datę rozpoczęcia oraz zakończenia, dodając jego opis lub notatki jak również dzieląc je na mniejsze podzadania, znacznie ułatwiające pracę nad końcowym celem. Wszystkie zadania widoczne są na głównej liście, gdzie możemy odznaczać już wykonane plany i układać porządek działania. Warto wspomnieć, że program dostępny jest również w wersji desktopowej Windows, dzięki czemu zadania do wykonania będą automatycznie synchronizowały się między naszą aplikacją na Android i Windows.

Wunderlist w wersji PRO pozwala na znacznie więcej możliwości i jeszcze bardziej usprawnia i rozszerza pracę z tym programem. Płatna subskrypcja umożliwia synchronizację kilku urządzeń przypisanych do jednego konta użytkownika, jak również daje szansę tworzenia nielimitowanej ilości podzadań. Dodatkowo użytkownik posiada opcję dołączenia do każdej z czynności pliku, jak również zlecać poszczególne prace osobom znajdującym się na liście znajomych.

Ograniczenia!
Płatna wersja PRO pozwala na poszerzenie możliwości aplikacji, takie jak synchronizacja kilku urządzeń czy tworzenie nielimitowanej ilości podazadań.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Wunderlist - To-do & Task ListWunderlist - To-do & T... dla Android
2015-10-08
przejdź Wunderlist - To-do & Task List dla Windows

Ilość pobrań: 38 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Wunderlist - To-do & Task List