w
googluj
pl

AndroZip File Manager


ico
AndroZip File Manager jest to program wydany na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, który pozwala na zarządzania danymi znajdującymi się na karcie lub kartach SD, a także umożliwia zapakowanie i rozpakowanie archiwów ZIP, RAR, TAR, GZIP oraz BZIP2. Ponadto jest to narzędzie to tworzenia kopii plików APK aplikacji oraz menedżer zadań.

Interfejs aplikacji podzielono na dwie części. U góry dysponujemy paskiem narzędzi (można go schować), zaś poniżej niego, na resztę ekranu, rozciąga się lista naszych katalogów. Po przytrzymaniu katalogu lub pliku mamy dostęp do funkcji: utworzenia archiwum ZIP, zobaczenia właściwości (to kolejno: nazwa, dokładna data i czas ostatniej modyfikacji, rozmiar, liczba plików, status dostępów do odczytu i zapisu, rozmiar wolnego miejsca na karcie, a także całkowita dostępna powierzchnia karty), usunięcia go z pamięci urządzenia, zmiany nazwy, skopiowania, przeniesienia, a także utworzenia skrótu na pulpicie. Z kolei tapnięcie w plik otworzy okno, z którego można: utworzyć ZIP lub zaszyfrowany ZIP, archiwum GZIP, TAR; kolejne opcje pozwalają na otworzenie pliku i jego wysłanie.

Po naciśnięciu sprzętowego przycisku MENU otrzymamy funkcje związane z wieloma plikami/katalogami na raz, opcję utworzenia nowego katalogu, szukania. Oddzielnie należy podkreślić funkcję związaną z zarządzaniem aplikacjami, a mówiąc dokładniej: z możliwością utworzenia backupów aplikacji. Nie są to jednak prawdziwe backupy, a jedynie kopie plików APK aplikacji, zatem nie ma w nich naszych osobistych ustawień. Kolejna ważniejsza funkcja dostępna po wejściu do menu, to menedżer zadań, który daje sposobność zabicia wybranych procesów, a także wybrania tych procesów, które mają być ignorowane, tzn. mają nie pojawiać się na liście tego menedżera.

W ustawieniach programu można wybierać spośród czterech motywów graficznych. To dobrze, gdyż podstawowy motyw jest nie za przyjemny dla oka. Co ciekawe, i na co warto zwrócić szczególną uwagę, to to, że zmiana motywu powoduje nieznaczną, ale jednak, zmianę zawartości paska narzędzi.

Ograniczenia!
Gdy jesteśmy online, aplikacja wyświetla reklamy. Wersja Pro kosztuje 9 zł. Jednak, jak stwierdził jeden z użytkowników Google Play, wersja płatna również wyświetla reklamy.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
AndroZip File ManagerAndroZip File Manager dla Android
2019-07-02

Ilość pobrań: 571 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AndroZip File Manager