w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 257
Wszystkich postów: 912897
Wszystkich tematów: 131325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7617 dni

Unigine Superposition Benchmark 1.1


Unigine Superposition Benchmark to test wydajności komputera sprawdzający możliwości układu graficznego, w oparciu o benchmark stworzony z wykorzystaniem silnika Unigine 2.0. Aplikacja pozwala na przeprowadzanie go w wielu rozdzielczościach i z różnym poziomem szczegółów, w oparciu o biblioteki DirectX, bądź OpenGL. Rozdzielczości można wybierać spośród kilku propozycji lub stworzyć własne schematy w oparciu o kilkanaście kolejnych standardów. Testy przeprowadzać można również w 4K , a nawet 8K. Aplikacja pozwala nie tylko sprawdzić maksymalną wydajność karty graficznej, ale również poinformować, czy komputer nadaje się do gier z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości (VR).

Wynikiem normalnego testu wydajności jest wynik punktowy oraz podsumowanie osiągnięć (średnia liczba klatek itp.), a także spis podzespołów komputera (warto dodać, że poprawnie jest tu interpretowane rzeczywiste taktowanie podkręconego procesora, co nie jest tak oczywiste w podobnego typu oprogramowaniu). Wynikiem testu na zdolność do VR jest natomiast informacja na wykresie, która pozycjonuje nasz komputer pomiędzy granicami sprzętu minimalnie spełniającego wymagania, a przystosowanego do maksymalnej wydajności.

Warto dodać, iż sam test nie jest przesadnie długi, a dodatkowo wzbogacony został ciekawą muzyką. Nie będzie więc problematyczne odczekanie przy komputerze, zanim test się zakończy – w jego trakcie prezentowane są atrakcyjne sceny oraz chwilowe wartości liczby klatek i inne parametry, które można z tego miejsca na bieżąco śledzić.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (5 głosów)

Strefa Download programu
Unigine Superposition BenchmarkUnigine Superposition Benchmark 1.1
Wersja stabilna
1277 MB | 2019-05-23

Ilość pobrań: 244 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Unigine Superposition Benchmark