w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 483
Wszystkich postów: 944987
Wszystkich tematów: 141887

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7843 dni
pl

ExperienceIndexOK 4.34


ExperienceIndexOK – program wyliczający „Wskaźnik wydajności systemu” (Windows Experience Index), który dedykowany jest użytkownikom Windowsa 8.1 oraz 10, gdzie domyślnie tej funkcji nie znajdziemy. Jest to niewielka aplikacja dostarczająca nam podobnych wskaźników, jak miało to miejsce na przykład w Windowsie 7, podając wynik w zakresie do 9.9 i wskazując na najsłabsze ogniwo wydajności całego komputera.

Niestety producent nie udostępnia oficjalnej informacji, czy program wykorzystuje dokładnie takie same testy jak narzędzie wbudowane w system Windows w poprzednich edycjach, więc nie wiadomo, czy porównywanie wyników pomiędzy aplikacjami będzie miarodajne, ale rozwiązaniem jest tutaj użycie na obydwu porównywanych komputerach opisywanego programu. Jest on na tyle prosty w użyciu, że nie będzie to żadnym kłopotem nawet dla niedoświadczonego użytkownika. Aplikację wystarczy uruchomić, a automatycznie odczytuje ona dane, które zostały zebrane przy okazji testu. Z tego miejsca można go również ponownie uruchomić, aby zaktualizować wyniki, jeśli w międzyczasie od ostatniego benchmarka zmieniliśmy któryś z podzespołów wpływających na wydajność.

Aby ułatwić użytkownikowi poruszanie się po systemowych narzędziach związanych z zarządzaniem sprzętem i wydajnością, z opcji na górnym pasku mamy możliwość przeniesienia się do kilku ważniejszych okien z systemowymi ustawieniami. Całość działa sprawnie i szybko, jest to prosta aplikacja dostarczająca podstawowych informacji o wydajności komputera.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (9 głosów)

Strefa Download programu
ExperienceIndexOKExperienceIndexOK 4.34
Wersja stabilna
0.09 MB | 2024-04-08

Ilość pobrań: 1755 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
ExperienceIndexOK