w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 272
Wszystkich postów: 904483
Wszystkich tematów: 127575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6708 dni

Quick User Manager 1.2


Quick User Manager to niewielki program do szybkiego zarządzania kontami użytkowników w systemie Windows. Jest alternatywnym rozwiązaniem dla dostępnych w Panelu Sterowania opcji, z którego najczęściej będzie po prostu szybciej i wygodniej skorzystać, bowiem dostępność funkcji jest tutaj nieco czytelniejsza, niż w propozycji systemowej. Do możliwości aplikacji należy przeglądanie informacji o istniejących już kontach, jak również możliwość ich edycji czy też tworzenia nowych użytkowników komputera.

W każdym przypadku korzystania z programu, działamy tak naprawdę na możliwościach systemu (np. zmiana hasła czy nazwy konta). Wyjątek stanowi na przykład moduł ustawiania czy też zmiany grafiki przypisanej do danego użytkownika (awatara); tutaj producent wyposażył program w kilka dodatkowych opcji pozwalających odpowiednio wycentrować lub przyciąć zdjęcie. Poza tym dodatkiem, mamy do czynienia tak naprawdę z okienkową interpretacją możliwości dostępnych wprost w Panelu Sterowania Windows. Oczywiście nie stanowi to wady, ani zarzutu o zbyt małą funkcjonalność aplikacji. Jej głównym celem jest dostarczenie użytkownikowi odpowiednich ustawień dużo szybciej, niż jest to osiągalne w trybie standardowym.

W tym zadaniu Quick User Manager spisuje się świetnie; wystarczy dwukrotne kliknięcie na ikonę na pulpicie, aby dostać się do wszystkich wymaganych opcji (w przypadku systemowego menadżera wymagałoby to co najmniej kilku operacji i późniejszego przełączania się pomiędzy zakładkami). Warto dodać, iż na stronie internetowej producenta znajdziemy krótką, ale bardzo przydatną instrukcję obsługi; dostaniemy się do niej również bezpośrednio z aplikacji, klikając w górnej części „Online help” (wymagane jest oczywiście połączenie z Internetem).

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Quick User ManagerQuick User Manager 1.2
Wersja stabilna
0.47 MB | 2017-06-16

Ilość pobrań: 81 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Quick User Manager