w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 233
Wszystkich postów: 904483
Wszystkich tematów: 127575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6708 dni

Clibor 1.4.9


Clibor to z pozoru niewielki, a w rzeczywistości nadzwyczaj funkcjonalny program do zarządzania systemowych schowkiem. Pozwala na zapamiętywanie historii kopiowanych do schowka elementów, jak również segregowanie ich na wiele sposobów, wykorzystując na przykład wyrażenia regularne. Dodatkowo kopiowane teksty mogą być automatycznie edytowane, między innymi pod kątem zmiany wielkości pierwszych liter wyrazów. Program cechuje się ogromem ustawień, z których wiele dotyczy wyglądu interfejsu, co pozwala dostosować program do wykorzystywanego stylu okien w systemie.

Mimo ilości oferowanych funkcji, Clibor jest prosty w obsłudze, a po instalacji od razu gotowy do pracy. Z początku nie ma konieczności edycji któregokolwiek z parametrów w ustawieniach, a jedynie wtedy, kiedy będziemy chcieli zmodyfikować tryb pracy aplikacji. Preferencji jest naprawdę mnóstwo i pozwalają skontrolować nawet najmniejszy szczegół związany z pracą schowka. Do najciekawszych rozwiązań należy opcja związana z wyborem trybu pracy stosu ("Last In, First Out"), bądź kolejki ("First In, First Out"). Dzięki temu zmodyfikować możemy kolejność wklejania elementów ze schowka, w przypadku, kiedy będzie w nim więcej niż jedna zapamiętana informacja.

Program jest bardzo ciekawym dodatkiem do systemu dla wszystkich użytkowników, którzy często korzystają z kopiowania różnych treści, na przykład na potrzeby zawodowe. Sprytne wykorzystanie wszystkich możliwości oferowanych przez aplikację może znacznie skrócić i ułatwić wklejanie skopiowanych tekstów bezpośrednio do dokumentów, gdzie będą już wymagać dużo mniej formatowania, niż wcześniej.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
CliborClibor 1.4.9
Wersja stabilna
0.75 MB | 2018-10-05

Ilość pobrań: 196 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Clibor