w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 232
Wszystkich postów: 904483
Wszystkich tematów: 127575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6708 dni
pl

SysExporter 1.76


SysExporter to prosty program do wyciągania zawartości z systemowych kontrolek większości typów. Pozwala zobrazować zawartość działającej kontrolki na komputerze, między innymi pod postacią list, drzew czy innych struktur, które dobrze przedstawiają zależności pomiędzy plikami w danym folderze czy otwartej lokalizacji. Dla każdego wybranego elementu program pozwala wyświetlić szczegóły, a na liście, na której prezentowane są wyniki, znajdziemy wiele przydatnych kolumn z danymi, w tym informacje o ilości elementów, typie, klasie okna (kontrolki), nazwie procesu, który je wykorzystuje, a także szczegółach wersji i dane producenta.

Samo zbieranie i wyświetlanie informacji to tylko jedna z głównych możliwości aplikacji. Warto przy tym zauważyć, że robi to bardzo sprawnie, ponieważ użytkownik ma tutaj możliwość ustawienia kilku parametrów wpływających na komfort uzyskiwania nowych danych. Przykładem może być opcja automatycznego odświeżania listy oraz możliwość sortowania wyników według dowolnie wybranej kolumny. Dostępna jest także wyszukiwarka, która w przypadku znacznego rozrośnięcia się listy w głównym oknie, ułatwi korzystającemu szybkie znajdowanie interesujących go haseł. To jeden z bardziej przydatnych dodatków, ponieważ o szybki zwiększenie elementów na liście nie jest trudno, kiedy korzystamy z wielu aplikacji przy włączonej funkcji automatycznego odświeżania.

Drugim głównym modułem programu jest generowanie raportów z zebranych informacji. Zapisywane są one w formacie HTML w dość surowej formie, jednak przekłada się to na maksymalne zwiększenie czytelności generowanego dokumentu. Przed jego utworzeniem, użytkownik ma możliwość zdefiniowania w opcjach parametrów raportu, w tym kolumn, których ma dotyczyć. Stworzony plik HTML może posłużyć na przykład jako załącznik do naszej wypowiedzi na specjalistycznym forum, gdzie będziemy chcieli zasięgnąć rady odnośnie działania kontrolek systemowych.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski interfejsu, wystarczy przeciągnąć wypakowany plik spolszczenia do folderu z aplikacją i ponownie ją uruchomić.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SysExporterSysExporter 1.76
Wersja stabilna 32-bitowa
0.05 MB | 2017-09-26
SysExporter 1.76
Wersja stabilna 64-bitowa
0.06 MB | 2017-09-26
Spolszczenie do SysExporter

Ilość pobrań: 179 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
SysExporter