w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 583
Wszystkich postów: 946564
Wszystkich tematów: 141374

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

USB Disk Ejector 1.3.0.3


USB Disk Ejector to prosta w obsłudze, skuteczna alternatywa dla systemowego narzędzia ''Bezpieczne usuwanie sprzętu''. Ma dokładnie taką samą funkcjonalność, oferując przy tym nieco ciekawszy interfejs i możliwość pracy jako program portable. Szybkość i stabilność pracy narzędzia również stoi na wysokim poziomie.

Aby skorzystać z programu wystarczy go uruchomić, a automatycznie na liście zostaną wyświetlone rozpoznane urządzenia zewnętrzne, które będzie można następnie bezpiecznie usunąć z komputera. Rozpoznawane są między innymi czytniki, karty pamięci, nośniki USB oraz FireWire. Ich stan jest na bieżąco aktualizowany w oknie programu, również wtedy, kiedy mimo naszej chęci, nośnika nie powinno się w danej chwili usuwać (dostaniemy odpowiedni monit, na przykład wtedy, kiedy jakiś program korzysta z danych z tego nośnika a my chcielibyśmy go odłączyć od komputera).

W razie potrzeby USB Disk Ejector oferuje użytkownikowi obsługę poprzez linię poleceń. Strona producenta zawiera w sobie informacje o odpowiednich komendach. Warto rozważyć wykorzystanie opisywanego programu w zastępstwie do rozwiązań systemowych, ponieważ dzięki dużo bardziej rozbudowanym opcjom, większej stabilności pracy oraz dokładniejszymi notyfikacjami, wspomoże naszą pracę z komputerem i spowoduje, że będzie dużo efektywniejsza.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
USB Disk EjectorUSB Disk Ejector 1.3.0.3
Wersja stabilna
0.9 MB | 2014-06-19

Ilość pobrań: 712 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
USB Disk Ejector