w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 513
Wszystkich postów: 944988
Wszystkich tematów: 141887

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7843 dni

MBR Regenerator 4.5


MBR Regenerator to bardzo prosty program, który pozwala odbudowywać główne rekordy startowe po usterkach systemu operacyjnego lub nieudanych instalacjach jego aktualizacji. Przystąpienie aplikacji do działania poprzedzane jest komunikatem o tym, czy został wykryty kompatybilny z programem system operacyjny, którym jest większość wersji Windowsa 7.

Domyślnie program wykonuje wszystkie funkcje, które posiada. Można jednak skorzystać z opcji dostępnych w aplikacji, aby wyłączyć poszczególne moduły. Na pewno przyśpieszy to pracę programu, ale też ograniczy wykonywane akcje tylko do tych niezbędnych użytkownikowi. Mamy do wyboru między innymi odbudowę i regenerację MBR oraz czyszczenie historii aktywacji systemu operacyjnego. Program potrafi przywrócić komputer w stan sprzed instalacji jakiejkolwiek aktualizacji systemowej, dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu technologii Windows Activation Technologies. Po takim procesie, system operacyjny będzie zdawać się być dopiero co zainstalowaną, świeżą kopią.

Przed skorzystaniem z programu warto odwiedzić stronę internetową producenta lub skorzystać z często bagatelizowanego pliku Readme, który znajduje się w paczce z programem, aby zasięgnąć szczegółowej informacji o działaniu aplikacji. Na koniec warto dodać, iż program nie wymaga wielu zasobów systemowych, dzięki czemu może zostać polecony dosłownie każdemu użytkownikowi odpowiedniej wersji systemu Windows.

Uwaga!
Po rozpakowaniu archiwum program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (7 głosów)

Strefa Download programu
MBR RegeneratorMBR Regenerator 4.5
Wersja stabilna
1 MB | 2014-03-24

Ilość pobrań: 1221 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
MBR Regenerator