w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 514
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

WHDownloader 0.0.2.4


WHDownloader (wcześniej znany jako Windows Hotfix Downloader) to prosty w obsłudze program, dzięki któremu nasz system operacyjny Windows oraz produkty pakietu Microsoft Office, zawsze będą aktualne, ponieważ aplikacja zajmuje się automatycznym wyszukiwaniem i pobieraniem najnowszych wersji nakładek i uaktualnień tych programów.

Działanie programu jest bardzo proste, a jego podstawowe możliwości rozbudowane są o kilka dodatkowych funkcji. Aby pobrać najnowsze uaktualnienia, jedyne, co musi zrobić użytkownik, to wybrać dystrybucję systemu operacyjnego, z której korzysta. Resztę tego procesu należy powierzyć algorytmom aplikacji, która samodzielnie przeszuka sieć Internet i pobierze z niej odpowiednie edycje oprogramowania.

Prócz zwykłych update'ów do najnowszych wersji, WHDownloader pozwala również na rozszerzenie funkcjonalności systemu na przykład poprzez instalację dodatkowych paczek języków, dedykowanych do konkretnej wersji systemu operacyjnego. Programu można też użyć do samego pobrania dodatków i stworzenia z nich archiwów na pamięci flash lub w formie obrazów dysków w formacie *.iso lub *uefi.

Nie ulega wątpliwości, że dzięki tak szerokim możliwościom, aplikacja jest w stanie pomóc każdemu użytkownikowi w utrzymaniu swoich programów i systemu operacyjnego stabilnymi narzędziami, dzięki działaniu na najnowszych wersjach wydanych przez producentów.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania, wymagany jest pakiet .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
WHDownloaderWHDownloader 0.0.2.4
Wersja stabilna
1 MB | 2021-12-31

Ilość pobrań: 1391 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
WHDownloader