w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 523
Wszystkich postów: 946581
Wszystkich tematów: 141391

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

Dual Monitor Tools 2.10


Dual Monitor Tools to pakiet składający się z pięciu programów, za pomocą których użytkownik może kontrolować wiele parametrów podczas pracy z kilkoma monitorami komputera jednocześnie. Możliwości oferowane przez oprogramowanie są dość zaawansowane, wobec czego każdy wymagający użytkownik powinien znaleźć w ich wykorzystaniu rozwiązanie dla problemów, na które napotyka.

Programy pozwalają przede wszystkim na wygodne zarządzanie oknami, które wyświetlane są na monitorach. Możliwe jest wprowadzenie ustawień, dzięki którym konkretne aplikacje będą zawsze włączać się na konkretnym monitorze, w dodatku w określonej pozycji na pulpicie. Rozszerzeniem tej funkcjonalności jest inny moduł, który pozwala użytkownikowi na wyłączenie niektórych monitorów, w przypadku uruchomienia konkretnych programów lub całkowicie ręcznie. Stanowi to wygodne rozwiązanie na przykład w sytuacji, gdy chcemy jedynie zająć się pisaniem tekstu w edytorze, do czego starczy nam jeden monitor (zamiast marnować energię na zasilanie na przykład trzech wyświetlaczy, które na co dzień wykorzystywane są przez nas w pracy).

Dodatkowe narzędzia wchodzące w skład pakietu pozwolą na przykład na odpowiednie ustawienie tapety pulpitu, również wówczas, jeśli rozdzielczości ekranów, z których korzysta użytkownik, nie są identyczne. Dzięki oprogramowaniu możliwe jest także wykonanie zrzutu ekranu monitora głównego i przekazanie go do wyświetlenia pozostałym ekranom.

Uwaga!
Po rozpakowaniu archiwum, oprogramowanie nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania, program wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Dual Monitor ToolsDual Monitor Tools 2.10
Wersja stabilna
0.67 MB | 2023-11-21

Ilość pobrań: 1268 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Dual Monitor Tools