w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 292
Wszystkich postów: 927680
Wszystkich tematów: 135675

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7748 dni

SecPod Saner Personal 1.4


SecPod Saner Personal to darmowe narzędzie służące automatycznemu wyszukiwaniu nowych wersji i łatek do programów zainstalowanych na komputerze. Pozwala nie tylko sprawdzić, czy nasze wersje programów są aktualne, ale także wyświetlić jakie zmiany wprowadzi zainstalowanie najnowszej edycji.

Działanie programu opiera się na kilku prostych krokach. Pierwszym z nich jest skanowanie komputera przez aplikację. Wyszukiwane są wówczas programy zainstalowane na komputerze wraz ze szczegółowymi informacjami o ich wersjach. Skaner szczegółowo raportuje napotkane błędy oraz informuje, które z naszych programów wymagają zainstalowania łatek lub nowszych wersji, ponieważ takie są dostępne. Za pomocą jednego przycisku możliwe jest pobranie najnowszych instalatorów wszystkich programów, które wybrał SecPod Saner. Następnie aplikacja kolejno będzie je uruchamiać w celu wygodnej aktualizacji. Jeśli użytkownik woli pozostać przy starszej wersji oprogramowania, możliwe jest również selektywne wybranie programów do aktualizacji.

Wśród ustawień programu znajdziemy między innymi możliwość zaprogramowania jego działania według konkretnego schematu. Wówczas SecPod Saner będzie poszukiwać uaktualnień programów o konkretnej porze dnia. Dodatkowo możliwe jest aktywowanie trybu cichej instalacji, dzięki któremu aktualizacje programów nie będą wymagały ingerencji użytkownika, a będą instalować się automatycznie w tle, podczas pracy z innymi programami.

Uwaga!
Aby aktywować program, konieczne jest pobranie pliku będącego darmową licencją, po uprzednim podaniu adresu e-mail. Pobrany plik należy wskazać przy pierwszym uruchomieniu programu.

Ograniczenia!
Uzyskiwana licencja pozwala na rok działania programu. Po tym czasie konieczne jest jej odnowienie, które jest darmowe.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SecPod Saner PersonalSecPod Saner Personal 1.4
Wersja stabilna
18.45 MB | 2016-02-03

Ilość pobrań: 176 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SecPod Saner Personal